Grażyna Torbicka w Cannes wyglądała lepiej niż wszystkie inne Polki! Piękność przyćmiła swoim blaskiem koleżanki z branży i zaprezentowała się naprawdę wspaniale. Aż ciężko uwierzyć, że gwiazda w tym roku skończy 59 lat.

Festiwal w Cannes co roku przyciąga śmietankę towarzyską z całego świata. Polskie gwiazdy także mają okazję uświetnić tę niezwykłą uroczystość, a w tym roku naprawdę pokazały klasę! Natalia Janoszek, Anja Rubik i Grażyna Torbicka w Cannes prezentowały się zjawiskowo.

Grażyna Torbicka w Cannes

Dziennikarka nie pierwszy raz miała okazję błyszczeć na czerwonym dywanie w Cannes. Blondwłosa piękność pojawia się na festiwalu regularnie i co roku zachwyca! Z racji swojego zawodu Grażyna Torbicka w Cannes nie tylko przechadza się po czerwonym dwanie – dziennikarka przeprowadza wywiady z międzynarodowymi gwiazdami. Gwiazda znana jest ze swojego zamiłowania do kina, festiwal w Cannes jest więc dla niej idealnym miejscem. Jak zaprezentowała się na czerwonym dywanie w tym roku?

Grażyna Torbicka w tym roku ma podwójny powód do świętowania – nie dość, że może reprezentować Polskę w Cannes, to jeszcze wkrótce, bo już 24 maja obchodzi swoje 60 urodziny! Oprócz przeprowadzenia wywiadów z takimi gwiazdami jak Eva Longoria, Amber Heard, a wkrótce także Helen Mirren, Grażyna Torbicka w Cannes pełni także funkcję ambasadorki L’Oreal Paris. Mimo napiętego grafiku dziennikarka miała czas by zaprezentować się na czerwonym dywanie w zjawiskowej czarnej kreacji!

Polki w Cannes

Zjawiskowa czarna suknia projektu Violi Piekut idealnie podkreśliła naturalne piękno Torbickiej! Dziennikarka od razu ściągnęła na siebie wzrok dziennikarzy i prezentowała się fenomenalnie. Jak wyglądały inne Polki w Cannes? Anja Rubik postawiła na klasykę i na czerwony dywan wkroczyła w eleganckim garniturze od Yves Saint Laurent, który odsłonił znaczną część jej dekoltu i brzucha. Modelka wyglądała naprawdę wspaniale! A co z Natalią Janoszek? Młoda aktorka postawiła na gorącą czerwień i wystąpiła w balowej sukni niczym z bajki. Co jak co, ale nie możemy narzekać na to, jak dziewczyny reprezentują Polskę na Lazurowym Wybrzeżu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

grażyna torbicka w cannes
instagram.com/grazyna.torbicka

Grażyna Torbicka w Cannes wygląda zjawiskowo!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJan Englert ma problemy ze zdrowiem? Beata Ścibakówna walczy o męża
Następny artykułJak mieszka Maciej Zień? Projektant ma nieziemski apartament, ale to ogród robi największe wrażenie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.