Grażyna Torbicka z mężem są już razem ponad 37 lat. Małżeństwo stroni od mediów i niechętnie opowiada publicznie o swoim związku. Pokazują się jedynie podczas ważnych dla Grażyny uroczystości. Para ma powody do świętowania – już niedługo czeka ich coś wyjątkowego.

Grażyna Torbicka z mężem mają powody do radości. Są już małżeństwem ponad 37 lat, a przed nimi kolejna okrągła rocznica do świętowania. Prezenterkę wraz z mężem czeka coś niesamowitego. 

Grażyna Torbicka z mężem są już razem 37 lat

Grażyna Torbicka z mężem poznali się w jego gabinecie, kiedy to Grażyna musiała przebadać swoje serce przed egzaminem na prawo jazdy. Między parą zaiskrzyło w błyskawicznym tempie. Decyzję, by się pobrać, podjęli po zaledwie trzech miesiącach znajomości. Pobrali się w 1981 roku, są małżeństwem od 37 lat, a już niedługo będą świętować 60 urodziny Grażyny.

Aż ciężko uwierzyć, że prezenterka ma tyle lat, czas obchodzi się z nią bardzo łaskawie, co zauważa jej mąż. Podobno z okazji jej okrągłych urodzin ma zamiar przygotować dla niej niespodziankę. 

Kim jest mąż Grażyny Torbickiej?

Adam Torbicki w lutym obchodził 66 urodziny, a z zawodu jest lekarzem kardiologiem i jednym z najbardziej znanych specjalistów w swojej dziedzinie w Polsce. Wykształcenie zdobył na Akademii Medycznej w Warszawie. Gdyby nie poszedł na medycynę, swoją przyszłość związałby ze swoją drugą pasją-muzyką. Para wzięła ślub w 1981 roku, zaledwie po trzech miesiącach znajomości. Mimo upływu lat i braku dzieci para wciąż nie widzi świata poza sobą.

– Niektórzy twierdzą, że to dzieci scalają, ale my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie – zdradziła prezenterka w rozmowie z Interią

Imponujący staż ich małżeństwa i jedno spojrzenie na zakochanych wystarczy, by przekonać każdego niedowiarka, że prawdziwa miłość istnieje – i nie zdarza się tylko w filmach. Nam pozostaje nam życzyć kolejnych wspólnych lat razem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Grażyna Torbicka z mężem
instagram.com@grazynatorbicka

Grażyna Torbicka z mężem są już razem 37 lat.