TVP odegrało niezwykle istotną rolę w ich życiu. Grażyna Torbicka i Krystyna Loska przez wiele lat pozostawały związane zawodowo z Telewizją Publiczną. Mimo że zarówno matka, jak i córka już tam nie pracują, poświęciły zdobywaniu dziennikarskich szlifów najlepsze chwile młodości. Niedawno Grażyna Torbicka opublikowała wspólne zdjęcie sprzed lat. Krystyna Loska wygląda jak jej siostra! Prawie nic się nie zmieniła.

Jeden z najbardziej znanych duetów matki i córki w Polsce. Obie są szalenie inteligentne i utalentowane. Dzięki ciężkiej pracy, talentowi i szerokiej wiedzy zdołały zdobyć wysoką pozycję w świecie dziennikarskim. Na dodatek stanowią zaprzeczenie krzywdzącego stereotypu, że kobieta może być albo mądra, albo ładna — błyszczą zarówno urodą, jak i intelektem. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła im wieloletnia praca w TVP. Jakiś czas temu Grażyna Torbicka wprawiła fanów w niemały stupor, publikując zdjęcie z mamą. Trudno rozpoznać, która z pań jest która — Krystyna Loska i jej córka są identyczne!

Jak kiedyś wyglądały byłe gwiazda TVP?

Krystyna Loska i Grażyna Torbicka są ze sobą bardzo mocno związane. Legendarna spikerka TVP i jej córka często pojawiają się na wspólnych zdjęciach, którymi młodsza z pań chwali się w social mediach. Jednak niedawno gwiazda TVN zdecydowała się podzielić z obserwatorami nietypowym znaleziskiem. Chodzi o fotografię wykonaną kilka lat temu.

W przeszłości Grażyna Torbicka — dziś jedna z najbardziej znanych polskich blondynek — nosiła modny ówcześnie balejaż. Na zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie, zarówno gwiazda TVP, jak i jej córka są ubrane na czarno. Obie panie stoją obok siebie, szeroko się uśmiechając. Uwadze internautów nie umknął fakt, że są do siebie łudząco podobne. Na dodatek po spikerce prawie nie widać upływu czasu — co ciekawe, okazało się, że do dziś Loska pozostaje wierna takiemu samemu uczesaniu. 

Co dziś robi Grażyna Torbicka?

Grażyna Torbicka przez trzydzieści jeden lat pracowała w TVP. Dziennikarka rozpoczęła swoją przygodę z telewizją w połowie lat osiemdziesiątych. Stopniowo pięła się po szczeblach kariery zawodowej, by w 1994 roku stworzyć z Tadeuszem Sobolewskim program, z którym do dzisiaj jest najbardziej kojarzona — Kocham kino

W 2016 roku Grażyna Torbicka zdecydowała, że nadszedł czas na zakończenie jej przygody z TVP. Po tym, jak dziennikarka odeszła z Telewizji Polskiej, program Kocham kino został zawieszony. Powód? Władze stacji nie znalazły nikogo, kto mógłby godnie zastąpić dotychczasową prowadzącą. Jednak córka Krystyny Loski nie miała zamiaru rezygnować z dzielenia się swoją pasją filmową! Ostatecznie znalazła zatrudnienie w TVN Fabuła, gdzie prowadzi autorski program Grażyna Torbicka zaprasza. 

Spodziewalibyście się, że Krystyna Loska i Grażyna Torbicka tak niewiele zmieniły się przez ostatnie lata? Matka i córka muszą mieć naprawdę fantastyczne geny!

ZOBACZ ZDJĘCIA GRAŻYNY TORBICKIEJ I KRYSTYNY LOSKI:

tvp
fot. instagram.com @grazynatorbicka

Legendarna spikerka TVP z córką Grażyną Torbicką. 

tvp
fot. instagram.com @grazynatorbicka

Obie panie prawie się nie zmieniły na przestrzeni ostatnich lat. 

tvp
fot. instagram.com @grazynatorbicka

Zarówno Grażyna Torbicka, jak i Krystyna Loska zdobyły sławę podczas pracy w TVP. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaka sukienka do rudych włosów? Stylista radzi
  2. Oliwia Bieniuk na Openerze w stylizacji droższej niż bilet! Wiemy, gdzie kupiła kurtkę!
  3. Halina Skoczyńska zmarła nagle i niespodziewanie w 2016. Była gwiazdą „Rodzinki.pl”
  4. Makijaż imprezowy 2019. Najmodniejsze kolory cieni i szminek
  5. Jaką dietę stosuje Michał Szpak? Pokazał swoje ulubione produkty, nie jest to zdrowe jedzenie

źródło: pl.wikipedia.org

Poprzedni artykułJulia Wieniawa to zaradna bizneswoman. Właśnie wypuściła własną kolekcję ubrań. Znamy ceny
Następny artykułAleksandra Kwaśniewska pokazała prywatne zdjęcie. Fani są zachwyceni
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.