Grażyna Wolszczak zdobyła się ostatnio na wyznanie, którego chyba nikt się po niej nie spodziewał. Aktora została ambasadorką kampanii dotyczącej depresji, która ujrzała światło dzienne w czwartek 2 lipca. – Popełniłam wszystkie błędy, które mogłam popełnić — powiedziała gwiazda Na Wspólnej. Czy kobieta również przeszła chorobę? Mamy informacje w tej sprawie. 

Grażyna Wolszczak to jedna z tych gwiazd, które bardzo pilnie strzegą swojego życia prywatnego. Aktorka żadko kiedy udziela tak osobistych wywiadów. Tym razem miała dobry powód, chodzi o problem depresji. 

Grażyna Wolszczak ambasadorką kampanii

2 lipca światło dzienne ujrzała kampania Depresja? Nie. Jej ambasadorką została m.in. Grażyna Wolszczak, która cieszy się, że coraz więcej osób mówi o tej chorobie, która niegdyś była uważana za wstydliwą. Kobieta nie bez powodu została wybrana na twarz kampanii, z depresją zmagała się bowiem jej bliska przyjaciółka.

– Żyję obok depresji już od wielu lat. Dawno temu moja najbliższa przyjaciółka zachorowała na depresję. Bardzo ukrywałyśmy to przed światem, bo temat był wstydliwy. Wtedy popełniłam wszystkie błędy, które mogłam popełnić — zdradza aktorka, jak podaje se.pl.  

  1. Skandal w ”Pytaniu na śniadanie”. Nagle prowadzący zaczął robić niesłychane rzeczy, wszystko na żywo
  2. Jajecznica 20zł, tatar 49 zł, mięso z mizerią 59 zł. Gessler dolicza też skandaliczną, dodatkową opłatę
  3. Już dwa razy wygrał główną nagrodę, zgarniając kilkanaście milionów. Zdradził swój sposób

Depresja jest wśród nas

W Polsce na depresję cierpi prawie 2 mln osób, a na świecie aż 350 mln ludzi. Do choroby przyznała się m.in. Małgorzata Foremniak, Maria Peszek czy Michał Malitowski, juror Tańca z Gwiazdami. Kampania, którą wspiera Grażyna Wolszczak, ma za zadanie pokazać, że depresja nie jest wstydliwym tematem i każdy ma prawo mówić o swoich uczuciach. 

Choroba jest ciężka do wykrycia, a jej symptomy przez wielu są normalizowane. Niektórzy uważają, że jest to wręcz zwyczajny smutek, który kiedyś minie. Statystyki mówią jednak coś innego. Prof. Dominika Dudek informuje, że aż 15 proc. osób z chorobami afektywnymi, w tym depresją, popełnia samobójstwo. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Grażyna Wolszczak
foto. EASTNEWS
TRICOLORS/East News
Grażyna Wolszczak – EA

Grażyna Wolszczak zdobyła się na osobiste wyznanie.

Grażyna Wolszczak
Fot. instagram.com/grazyna.wolszczak_official/

Okazuje się, że jej przyjaciółka cierpiała na depresję. 

 Nie bez powodu aktorka została twarzą kampanii. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Dziennikarze niemieckiego szma***wca”. Politykowi PiS nagle puściły nerwy, bez opamiętania obrażał przedstawicieli mediów
  2. Potężna eksplozja w budynku. W obiekcie było prawie 200 osób. Światowe media podały porażające informacje
  3. Jamnik urodził się z wyjątkową sierścią. Przecieramy oczy ze zdumienia, prawdziwy unikat
  4. Znaki zodiaku kobiet, które podbijają serca wszystkich. Po prostu nie da się ich nie lubić
  5. Korzystasz z aplikacji banku? Jedna z nich może przechwytywać twoje dane, jest odpowiedź placówki
  6. Polski polityk złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, rozbił auto żony. Wstrząsające zdjęcia z miejsca wypadku

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułWyciekły pilnie strzeżone zdjęcia córek Władimira Putina. Podobieństwo do ojca jest uderzające
Następny artykułLetnie orzeźwienie z Super-Pharm
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.