Grażyna Wolszczak przeszła ostatnio niesamowitą metamorfozę. Widać, że gwiazda ostatecznie doszła do siebie po przechorowaniu COVID-19. Wczoraj pojawiła się na premierze spektaklu w jej Fundacji Garnizon Sztuki i wyglądała olśniewająco!

Wolszczak to nie tylko słynna aktorka filmowa i teatralna, grająca zarówno w poważnych projektach artystycznych, jak i filmach rozrywkowych (o jej roli w „Wiedźminie” przeczytacie tutaj).

Artystka, znana z kinowego hitu „Ja wam pokażę!” i serialu „Na wspólnej” założyła w 2014 roku fundację Garnizon Sztuki. Instytucja zajmuje się tworzeniem spektakli o istotnych problemach społecznych.

Wolszczak na premierze w Garnizonie Sztuki zachwyca nową fryzurą

Wczoraj miała miejsce premiera jednego ze spektakli jej fundacji, o tytule „Victoria/True Woman Show„, z gwiazdorską obsadą: Edyty Olszówki, Anity Sokołowskiej, Ewy Konstancji Bułhak, Zbigniewa Zamachowskiego i Krzysztofa Szczepaniaka.

Na premierę przedstawienia Wolszczak wybrała stylizację w ciemnych kolorach: szczególną uwagę przyciągały wysokie do połowy ud czarne kozaki i czarno-zielona marynarka.

Ale prawdziwa zmiana dokonała się na głowie aktorki: dotychczasowy ciemny kolor włosów zastąpił jasny blond. Modne cięcie – długość do ramion i grzywka z przedziałkiem pośrodku sprawiło, że gwiazda wygląda o połowę młodziej!

Grażynę Wolszczak w nowej fryzurze możecie zobaczyć tutaj:


Źródło: Jastrząb Post, Instagram, garnizonsztuki.org.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę