Grażyna Wolszczak: syn aktorki stroni od blasku fleszy. Filip ma już 30 lat, a jego piękna mama szanuje prywatność swojej rodziny. Tym razem postanowiła pochwalić się dorosłym synem. Trzeba przyznać, że jest naprawdę zabójczo przystojny. Zdecyduje się na życie w blasku fleszy?

Nic dziwnego, że Filip Sikora wygląda tak dobrze. W końcu jego mama jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Grażyna Wolszczak: syn aktorki to wciąż dość tajemnicza postać dla mediów. Co o nim wiemy? 

Kim jest Filip Sikora? Syn Grażyny Wolszczak jest bardzo przystojny!

30-latek nosi nazwisko swojego zmarłego ojca, Marka Sikory. Marek Sikora był pierwszym mężem Wolszczak i utalentowanym aktorem. Zajmował się także reżyserią. Niestety zmarł w 1996 roku. Przyczyną śmierci był udar mózgu. Piękna aktorka długo nie mogła się pogodzić ze śmiercią męża. Obecnie tworzy szczęśliwy związek ze scenarzystą i aktorem Cezarym Harasimowiczem. Z małżeństwa z Markiem Sikorą Grażyna Wolszczak ma właśnie syna Filipa. 

Młody mężczyzna nie tylko jest przystojny, ale wydaje się mieć bardzo dobry kontakt ze swoją mamą. Choć sam nie ma ”parcia na szkło”, to zawsze chętnie towarzyszy swojej mamie w różnych wydarzeniach. Wygląda na to, że mają świetny kontakt! 

Podobny do… Doriana Greya?!

Kiedy diwa polskiej kinematografii postanowiła podzielić się kilka miesięcy temu zdjęciem swojego syna, fanki dosłownie oszalały jego punkcie. Nie zabrakło pytań o wiek i porównań do Jamiego Dornana, aktora wcielającego się w postać Christiana Greya w filmie 50 twarzy Greya

– Tacy jeszcze zostali na świecie? ????

– No no, Pani dziecko niczego sobie ???? ile ma lat? ???? 

– Grey? Niesamowite podobieństwo! ????????

– Cud, miód i ciacho z Pani syna ????  

Niestety fanki Filipa mogą pozostać niepocieszone — serce syna Grażyny Wolszczak może być już zajęte. W 2017 roku aktorka opublikowała zdjęcie Filipa Sikory z jego dziewczyną. Pięknie razem wyglądają?

Grażyna Wolszczak: Syn aktorki to ciacho! Zobacz, jak wygląda:

Grażyna Wolszczak syn
Fot. Instagram.com @grazyna.wolszczak_official

Grażyna Wolszczak od lat zachwyca klasyczną, delikatną urodą. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKatarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
Następny artykułPopularny bloger: „Nie płaczę z powodu samotnych matek, bo to ich wybór”. Kontrowersyjny wpis podzielił internautów