Grób, którego zdjęcie trafiło do sieci wywołał niemałe poruszenie. Przechodnie początkowo nie zauważyli, co tak naprawdę jest wykute na płycie nagrobnej Beaty i Piotra, jednak gdy jedna z odwiedzających podeszła bliżej, aż ją zmroziło. Niektórzy uważają, że to zabawny żart, inni twierdzą, że podobne treści są niedopuszczalne na cmentarzu.

Napisy na nagrobkach bywają różne, a niektórzy pozwalają sobie na naprawdę wiele. Zdaje się jednak, że niewiele osób zastanawia się dużo wcześniej nad tym, jaka sentencja znajdzie się na ich grobie. Ta para pogrzebana w Poznaniu wpadła jednak na dość oryginalny pomysł – choć niektórym ciężko uwierzyć, że podobna treść faktycznie jest ostatnią wolą zmarłych.

Grób ze skandalicznym napisem

Napis wyryty na nagrobku zwrócił uwagę pani Małgorzaty, która zdjęciem podzieliła się na Facebooku. Na grupie Inicjatywna i Nieformalna Grupa Jeżycka zawrzało niemal od razu. Dlaczego? Wszystko przez dość oryginalny dobór słów wyrytych na płycie.

– Na ch** się patrzysz? Też wolelibyśmy leżeć na plaży 🙂 – głosi płyta.

Wielu od razu zaczęło się zastanawiać, czy podobne niecenzuralne słowa są dopuszczalne w miejscu zadumy, jakim jest cmentarz. Inni docenili oryginalne poczucie humoru zmarłych.

  1. Janusz Palikot nagle przekazał wiadomość o tragedii. Śmierć zabrała bliską osobę, zwyciężyła choroba
  2. Biedronka ma powody do obaw. Na rynku pojawi się jeszcze tańszy sklep
  3. Adam Małysz nagle ujawnił prawdę o swojej żonie. ”Psychika płatała jej figle”

Niecenzuralny napis na grobie

Niektórzy zastanawiali się również, czy epitafium aby na pewno jest prawdziwe. Część osób nie mogła uwierzyć, że ktoś zgodził się na umieszczenie takich słów w miejscu publicznym – zwłaszcza że w pobliżu znajduje się kaplica, napis może więc urazić wiernych. Zdecydowana większość jednak doceniła humor zmarłych Bety i Piotra – część komentujących uznała również, że sami sprezentują sobie podobne epitafium!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

grób
fot. Facebook.pl Inicjatywna i Nieformalna Grupa Jeżycka

Grób z Poznania wywołał niemałe poruszenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jest najlepszy. Nie ma prostszego sernika
  2. Z ostatniej chwili: Walczyli o życie na plaży w Sianożętach. Lądował śmigłowiec
  3. Czy pierwsza dama powinna dostawać wynagrodzenie? Wiadomo, ile zarabia Agata Duda
  4. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało
  5. Rodzina Agnieszki Kotońskiej właśnie się powiększyła. Gwiazda „Gogglebox” wszystko trzymała w tajemnicy, płyną gratulacje
  6. Nie tylko Jacek Kurski. Katarzyna Skrzynecka też unieważniła ślub kościelny

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułPilne: Nakaz ministerstwa zdrowia. Każdy Polak musi się stosować
Następny artykułZagraniczne media zauważyły Kingę Dudę. Wielu Polakom nie spodoba się, jak ją nazwano i do kogo porównano
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.