Nowa para polskiego show-biznesu wstąpiła w związek małżeński. Ceremonia owiana była do samego końca ogromną tajemnicą, a przyjęcie weselne było bardzo kameralne. Szczęśliwymi nowożeńcami są Gromee i jego małżonka, która również jest znana w branży muzycznej. 

Gromee to reprezentant Polski na tegorocznej eurowizji, a jego żoną została piękna wokalistka zespołu Łzy – Sara Chmiel. Ślub odbył się tydzień temu w pięknej, górskiej scenerii.

Gromee i Sara Chmiel powiedzieli sobie sakramentalne TAK!

Cały związek pary od początku owiany był tajemnicą i mało kto zdawał sobie sprawę, że wokalistka zespołu Łzy, spotyka się z Gromee. Artyści dołożyli wszelkich starań, aby ślub również pozostał tajemnicą, dlatego w tym magicznym dniu towarzyszyła im tylko najbliższa rodzina. Ślub odbył się w górach, a sakramentu małżeństwa udzielało parze dwóch księży.

Pierwsze gratulacje nowożeńcy otrzymali od zespołu – Łzy, jednak bardzo szybko zniknęły one z ich oficjalnej strony. Najwyraźniej para nie chciała, aby o ślubie dowiedziały się media. Na profilach społecznościowych zarówno Sary, jak i Gromee, znajdziemy tylko jedno zdjęcie upamiętniające ten ważny dzień w ich życiu. Małżeństwo bardzo ceni sobie prywatność i jest oszczędne w dodawaniu fotografii i relacji z życia. Związek małżeński potwierdza jednak fakt, że wokalistka zespołu Łzy na swoim oficjalnym profilu zmieniła nazwisko na Chmiel-Gromala.

Gratulujemy młodej parze!

 

 

łzy
Facebook.com

sara chmiel-gromala
Facebook.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Herbuś kusi bez bielizny. Zobacz gorące zdjęcia
  2. KONKURS. Wygraj wejściówki na koncert Pokahontaz w Drukarnii
  3. Tragedia słynnej piosenkarki. Ból jest nie do zniesienia

Źródło: msn.com