Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gruchnęły fatalne informacje dla Edyty Górniak. Co dalej z jej karierą?
Michał Fitz
Michał Fitz 06.02.2022 12:28

Gruchnęły fatalne informacje dla Edyty Górniak. Co dalej z jej karierą?

Edyta Górniak
TRICOLORS/East News

Edyta Górniak bez wątpienia zalicza się do najbardziej popularnych wokalistek w historii polskiej muzyki. Ostatnimi czasy nie jest już jednak tak ceniona, co potwierdziła internetowa sonda.

Portal Świat Gwiazd przeprowadził bowiem ankietę, w której internauci mieli wybrać, czy bardziej cenią Natalią Kukulską, czy Edytę Górniak.

Edyta Górniak mniej lubiana od Natalii Kukulskiej

W internetowej sondzie zdecydowanie zwyciężyła Natalia Kukulska. Zdobyła ponad 2 razy więcej głosów od Edyty Górniak, co świadczy o sporej jednomyślności czytelników wspomnianego wyżej portalu. Choć oczywiście taka sonda nie jest całkowicie miarodajna względem opinii całego społeczeństwa, pokazuje, że obecnie Górniak nie cieszy się sympatią słuchaczy.

Z czego może to wynikać? Trudno to jednoznacznie określić, ale wpływ na taki stan rzeczy mogą mieć poglądy Edyty Górniak, które wokalistka w ostatnich miesiącach chętnie manifestowała. Jak wiadomo, podważała ona słuszność stosowania szczepionek na koronawirusa i jawiła się jako zwolenniczka niektórych teorii spiskowych. Niewykluczone więc, że przez to spora część fanów patrzy teraz na nią inaczej.

W ostatnim czasie kontrowersyjnych wypowiedzi nie unikała także Natalia Kukulska. Ona z kolei dość krytycznie mówiła o instytucji Kościoła. Zdradziła w rozmowie z Żurnalistą, że ze względu na ostatnie afery przestała chodzić na msze, choć nie określa siebie jako osoby niewierzącej. Mimo to spotkała się z ogromną krytyką, a nawet hejtem ze strony mocno wierzącego środowiska katolików.

Warto jednak nadmienić, że pod wspomnianą ankietą nie brakowało głosów, które w dyplomatyczny sposób podkreślały, że obydwie panie są na swój sposób wyjątkowe i nie można między nimi wybierać.

– Dwie wspaniałe i piękne kobiety – brzmi jeden z takich komentarzy.

– Obydwie Panie są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju – twierdzi inna z internautek.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zenek Martyniuk rozwodzi się z Danusią? Właśnie powiedział całą prawdę o małżeństwie
  2. Zagrała Kingę w serialu „Ranczo”. Smutne, co stało się z Agnieszką Pawełkiewicz
  3. Kim są dzieci Maryli Rodowicz? Nie do wiary, czym się zajmują

Źródło: pudelek.pl