Grycanki w latach swojej świetności i sławy były okrzyknięte polskimi Kardashiankami. Niestety, od ponad 5 lat nie są obecne w świecie mediów i show-biznesu. Internauci zachodzą w głowę: co dzieje się z rodziną, która na oczach wszystkich wiodła niespotykanie wystawne życie?

Grycanki w polskim show-biznesie pojawiły się w 2011 roku. Chętnie pozowały na tle najróżniejszych ścianek i dzieliły się niemal każdym aspektem życia. Nagle całkowicie zapały się pod ziemię. Wiemy, co było tego powodem.

Gdzie są Grycanki? 

Marta Grycan, synowa właściciela takich marek jak Grycan i Zielona Budka, była jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich celebrytek. Szybko do życia publicznego wprowadziła swoje córki, które planowały wielkie kariery w tańcu, aktorstwie i modelingu. Wiemy, co jest powodem ich niespodziewanej nieobecności. 

Marta Grycan w latach swojej aktywności zdążyła napisać aż trzy książki kulinarne i prowadzić u boku Piotra Gąsowskiego popularne show. Wszystkie panie uwielbiały żyć wygodnie i często publikowały zdjęcia z zagranicznych wycieczek, drogich zakupów i wygodnego życia. Nagle, wszystko się zakończyło.

  1. Komisja Europejska ostrzega. Alert dotyczy rzeczy przeznaczonych dla dzieci
  2. Dziadek wykładał ogród starymi gazetami. Powód może zadziwić, efekty powalają
  3. Maffashion zadała Andrzejowi Dudzie fundamentalne pytanie. Podobne słowa nie przyszłyby nam do głowy

Grycanki zniknęły z show-biznesu

Mimo wielkich planów przedsiębiorczych kobiet, w 2016 roku przestały pojawiać się na medialnych wydarzeniach oraz na swoich kanałach społecznościowych. Według doniesień portalu fakt.pl to mąż Marty — Adam Grycan miał zabronić paniom publicznych wystąpień. 

Powodem nieobecności polskich Kardashianek miało być naruszanie wizerunku marki Grycan, co skutkowało niepoważnym traktowaniem przez partnerów biznesowych. Niestety, oficjalnie nie potwierdzono takich informacji. Z sieci zniknęły zdjęcia pań, pozostało jedynie konto na Instagramie jednej z córek — Victorii, która ostatnie zdjęcie dodała 7 stycznia 2016 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Grycanki
fot. Instagram @victoriagrycan

Grycanki niespodziewanie zniknęły z życia medialnego.

Grycanki
fot. Instagram @victoriagrycan

Victoria Grycan chętnie chwaliła się bogactwem.

Grycanki
fot. Instagram @victoriagrycan

Grycanki mimo życia w blasku fleszy zniknęły z show-biznesu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Klienci dużego polskiego banku w niebezpieczeństwie. Można stracić wszystkie oszczędności
  2. Katastrofa kolejowa, są ofiary śmiertelne i wielu rannych. Tragedia u naszych sąsiadów
  3. Madonna pokazała się w samych majtkach. Jednak to nie jej ciało najbardziej przyciąga uwagę, a twarz
  4. Nie żyje Barbara Pec-Ślesicka. Cała Polska pogrążona w żałobie
  5. TVP jednak zmienia zdanie? Powróci uwielbiany program, który miał zniknąć
  6. Ogromna katastrofa, na miejscu 11 zastępów straży i 10 karetek. Trwa dramatyczna akcja służb

Źródło: fakt.pl, wikipedia.pl

 

Poprzedni artykułMaturzystka usłyszała zarzut, grozi jej do 3 lat więzienia. Wszystko przez słowa, które krzyczała do Andrzeja Dudy
Następny artykułPilne: Minister edukacji zabrał głos. Już wiadomo, co dalej z polskimi uczniami
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.