Grzegorz, chłopak jednej z naszych koleżanek otwarcie przyznał co myśli o fantazjowaniu mężczyzn o innych kobietach, mimo że są już w związku, a nawet w małżeństwie. Jeśli kobiety sądzą, że w myślach mężczyźni są wierni, podobno bardzo się mylą: -Żałosne, kobiety wierzą, że ich faceci nie fantazjują o swoich koleżankach. Prawda jest zupełnie inna – tłumaczy mężczyzna.

Wiele z nas doświadcza zazdrości o inne kobiety, nawet kiedy jesteśmy przekonane, że nasz mężczyzna kocha nas bez pamięci. Obawiamy się, że wdzięki innych pań skutecznie odwrócą uwagę naszego partnera. Jeśli nie zdradzi nas fizycznie, może to zrobić w myślach. Grzegorz uważa, że tak właśnie jest i nie da się tego uniknąć.

Grzegorz: każdy mężczyzna fantazjuje o innych kobietach

Fantazjowanie to spełnianie najbardziej ukrytych pragnień we własnych marzeniach. Czasem popęd seksualny zaprowadza nasze myśli do realizowania łóżkowych pragnień niekoniecznie z aktualnym partnerem czy partnerką. Takie zachowanie zarzuca się szczególnie mężczyzną, zgodnie ze stereotypem, że każda atrakcyjna kobieta tak na nich działa. Wiele kobiet uważa jednak, że to bezpodstawny stereotyp.

Grzegorz zapewnia jednak, że faktycznie tak właśnie jest. Jeśli kobiecie wydaje się, że jej mężczyzna jest wierny w każdym calu, bardzo się myli, jego zdaniem żadem facet nie jest w stanie się przed tym ustrzec:

-Każdy facet ma w głowie taką rzecz, nad którą nie jest w stanie zapanować. Gdy widzi jędrne piersi, zgrabne nogi bądź inną część ciała, która mu się podoba, natychmiast wyobraża sobie, że posiada ją w łóżku.

  1. TVP przekazało najgorsze informacje. Nikt nie spodziewał się jego nagłej śmierci, niestety
  2. Gatunek owada zabójcy zadomowi się w Polsce na dobre? Powikłania po ugryzieniu są niewyobrażalne, eksperci zabrali głos

Mimowolne zdrady w myśli – każdy facet tak ma?

Mężczyzna zapewnia, że tak właśnie jest i myślenie, że naszego partnera to nie dotyczy, jest głupotą.

Uważam, że to żałosne, że kobiety wierzą, że ich faceci nie fantazjują o swoich koleżankach. Każdy to robi, bo taka już nasza natura. Kobieta nie powinna mieć żalu, że taki nasz odruch.

Teza, jaką postawił Grzegorz zdaje się być bezdyskusyjna. Mężczyzna uważa, że każdy przedstawiciel jego płci nie da rady powstrzymać się przed wyobrażaniem sobie atrakcyjnej koleżanki w intymnej sytuacji. Ciekawe, ilu mężczyzn zgodziłoby się z jego zdaniem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fot. pexels.com/ Andrea Piacquadio

Opinia Grzegorza jest bardzo stereotypowa. Czy kobieta może w ogóle dowiedzieć się, jak jest naprawdę?

grzegorz
fot. unsplash.com/ThisisEngineering RAEng

Podobno wiele z nas jest zazdrosnych o koleżanki z pracy. Nawet jeśli jesteśmy przekonane co do uczuć naszego jedynego.

grzegorz
fot. kadr z filmu „Seksmisja”

Czy na pewno w głowie mężczyzny wszystko kręci się wokół jednego tematu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, media dotarły do Tymoteusza Szydło. Wszyscy byli w błędzie? Odkryli ukrywaną tajemnicę?
  2. Uwaga, Polacy muszą się śpieszyć, do końca sierpnia mogą starać się o dodatkowe 1400 zł. Przedstawiamy szczegóły
  3. Lekarka uspokoiła rodziców, mówiąc, że to tylko katar. Kilkanaście godzin później Maksio już nie żył
  4. Izabela Janachowska napisała list do Morawieckiego. Znamy jego treść, wstrzymajcie oddech
  5. Wydano pilny alert. Zagrożenie zbliża się do kraju
  6. Piotr ma czego żałować? Justyna Żyła prowokuje w wannie, fani nie mogą przestać patrzeć w jedno miejsce

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl