Grzegorz miał zaledwie 37-lat, niestety jego życie od początku było bardzo trudne. Zmarł 10 czerwca, ostatnio ujawniono porażające szczegóły — mężczyzna wielokrotnie musiał przeżywać piekło zgotowane przez najbliższych. Takiej śmierci nikt nie mógł się spodziewać. To prawdziwy cios dla przyjaciół zmarłego.

Grzegorz, 37-letni mieszkaniec Lubina zginął śmiercią tragiczną, policja podejrzewa zabójstwo, które miałby dokonać jego kolega. Grzegorz przez większość swojego życia musiał zmagać się z wieloma problemami. Osoby z jego otoczenia wspominają, że choć życie go nie oszczędzało, zachował pogodę ducha.

Nie żyje 37-letni Grzegorz

Zarzut zabójstwa usłyszał 49-letni kolega Grzegorza. W jego mieszkaniu znaleziono portfel i inne rzeczy osobiste ofiary. W wywiadzie dla fakt24.pl wypowiadają się przyjaciele zamordowanego mężczyzny. Takiej historii nikt się nie spodziewał.

=Grzesia znaliśmy ponad 20 lat […]  A to coś pomógł, a to wyrzucił śmieci i tak się zaczęło. Jak otworzyliśmy lokal, to też nam pomagał, a my jemu. Bardzo się emocjonalnie ze sobą zżyliśmy. Pomagał mi przy córkach, potem przy wnuczce… Kochał je bardziej niż własną rodzinę — powiedziała w wywiadzie dla fakt24.pl Pani Renata Lewandowska, właścicielka  miejscowej restauracji. 

  1. TVP właśnie podało ważną wiadomość. Chodzi o Łukasza Szumowskiego, Polacy czekali na jego deklaracje
  2. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  3. Jej brzuch bez przerwy rósł. Lekarze zrobili prześwietlenie i zamarli, nie widzieli nigdy nic podobnego

Śmierć bezdomnego poruszyła mieszkańców całego miasta

Według informacji przekazanych przez Panią Renatę i jej rodzinę Grzegorz był wyjątkowo dobrym człowiekiem, jednak życie nie rozpieszczało. Zmagał się z depresją, czasami pił, był bezdomny, mimo iż miał rodzinę. Niestety problemy mężczyzny pogłębiły się, gdy z jego matką i siostrami zamieszkał nowy mężczyzna. Według doniesień portalu fakt.pl nowy partner rodzicielki Grzegorza ma na sumieniu molestowanie sióstr, które 37-latek starał się chronić.

– Dziewczyny są tam teraz same w domu, a ten Janusz (partner matki) się po prostu do nich dobiera. Molestuje je, a one zostały bez żadnej obrony — relacjonuje w wywiadzie dla fakt24.pl Izabela — przyjaciółka zmarłego. Niestety, drugi z braci został kilkukrotnie wyrzucony z domu i nie ma możliwości, by chronić swoje młodsze siostry. Wciąż prowadzone jest postępowanie w sprawie molestowania dziewczynek przez partnera ich matki.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Grzegorz
unsplash.com Paolo Nicolello

Nie żyje 37-letni Grzegorz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Fabryka dzieci” w prywatnym mieszkaniu. Sąsiedzi skarżyli się na krzyki, dokonano przerażającego odkrycia
  2. Najlepsza wiadomość na wakacje dla Polaków. Jest decyzja, wyciekły szczegóły
  3. 4 znaki zodiaku, które są skazane na sukces. Ich przeznaczeniem jest bogactwo i luksus
  4. Kolejny kraj od 13 lipca otwiera granice. Nie dla Polaków, przykra informacje dotknęła wielu z nas
  5. Novak Djokovic ma koronawirusa. Gwiazda światowego tenisa potwierdziła najgorsze informacje
  6. Jest potwierdzenie, policja ruszyła. Zaczęły się masowe kontrole, każdy narażony jest nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych kary

Źródło: fakt.pl, fakt24.pl

 

 

Poprzedni artykułTVP podjęło ostateczną decyzję. Nagle przerwano uwielbiane show, już go więcej nie zobaczymy
Następny artykułRewelacyjna oferta na Allegro. Zaoszczędzimy setki złotych, ale trzeba się pospieszyć
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.