Grzegorz Markowski ma nieślubne dziecko? Fakt przypomniał tekst sprzed lat, w którym córka muzyka zdradziła, że ma starszego brata! Ich stosunki pozostawiają wiele do życzenia.

Według tabloidu Patrycja nie jest jedynym dzieckiem muzyka. Trzynaście lat temu piosenkarka przyznała w rozmowie z Faktem, że Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. Kim jest mężczyzna i jak wyglądają ich relacje?

Grzegorz Markowski: syn

Syn Grzegorza Markowskiego ma na imię Piotr i pracuje w branży ubezpieczeniowej. Faktowi zdradził, że nie utrzymuje stałego kontaktu z ojcem. Piotr ma pochodzić ze związku muzyka z dziewczyną z sąsiedztwa. W chwili jego narodzin para nie była już razem. Grzegorz niedługo później poznał swoją przyszłą żonę, Krystynę.

Relacja rodziców miała być trudna. Oboje byli młodzi i nie potrafili się porozumieć. Według źródeł Faktu problemy z komunikacją były na tyle duże, że dziś Piotr i Grzegorz nie mają ciepłych stosunków. Kontaktują się głównie telefonicznie, a Patrycja Markowska przyznała, że nie zna swojego brata.

Syn Grzegorza Markowskiego nie zna rodziny ojca

Przyrodni brat Patrycji Markowskiej ma mieć dwie córki. Mężczyzna urodził się, gdy muzyk miał zaledwie piętnaście lat. Grzegorz Markowski Twojemu Imperium wyznał, że od samego początku wiedział o istnieniu syna. Ich relacje jednak nie są zbyt bliskie.

– Nigdy tego faktu nie ukrywałem, ale też nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? – powiedział.

Kilka lat temu muzyk pojednał się z bratem, który jest biskupem. W dzisiejszym odcinku Dzień Dobry TVN Grzegorz Markowski zapowiedział, że wybiera się na emeryturę. Myślicie, że teraz znajdzie czas, aby poznać lepiej Piotra i popracować nad relacjami z całą rodziną?

ZOBACZ ZDJĘCIA PATRYCJI I GRZEGORZA MARKOWSKICH:

Grzegorz Markowski
instagram.com/patrycja_markowska_official

Patrycja Markowska wyznała, że ma starszego brata.

Grzegorz Markowski
instagram.com/patrycja_markowska_official

Nieślubny syn Grzegorza Markowskiego nie utrzymuje stałych kontaktów z rodziną ojca.

Grzegorz Markowski
instagram.com/patrycja_markowska_official

Grzegorz Markowski zapowiedział przejście na emeryturę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skąd pochodzi Danuta Wałęsa? Żona Lecha Wałęsy wychowała się na Mazowszu
  2. Ile zarabia Anna Wendzikowska? Prowadzi luksusowe życie, na które ciężko pracowała
  3. Były mąż byłej żony Donalda Trumpa mocno o jej dzieciach. „Oni są nikim. Są śmieciami”
  4. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  5. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułMikołaj Roznerski i Adriana Kalska są już zaręczeni? Gwiazdorska para trzymała to w ukryciu
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska zagrała w dramacie z międzynarodową obsadą. Muzykę skomponował sam Jan A.P. Kaczmarek
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.