Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grzegorz Markowski został tatą w wieku 15 lat. Zdradził nieco dokładniejsze kulisy przeszłości
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 06.06.2023 13:11

Grzegorz Markowski został tatą w wieku 15 lat. Zdradził nieco dokładniejsze kulisy przeszłości

Grzegorz Markowski
fot. KAPiF

Na światło dzienne wyszły zaskakujące fakty z przeszłości Grzegorza Markowskiego. Okazuje się, że wokalista i frontman zespołu “Perfect” został ojcem w bardzo młodym wieku. W jednym z wywiadów artysta opowiedział o swoim pierwszym dziecku.

Tego nie spodziewało się wielu fanów zespołu “Perfect”. Patrycja Markowska nie jest jedynaczką! Wiadomo, kim jest jej straszy brat.

Grzegorz Markowski został ojcem po raz pierwszy w wieku 15 lat

Występy z zespołem “Perfect” przyniosły Grzegorzowi Markowskiemu rozpoznawalność na całą Polskę. Piosenki takie jak „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, „Niewiele ci mogę dać” czy “Chcemy być sobą” do dziś śpiewają pokolenia. O karierze tego niesamowitego artysty można mówić w samych superlatywach. Czy to samo dotyczy jego życia prywatnego?

Grzegorz Markowski wziął ślub w 1973 roku. Z żoną Krystyną związany jest do dziś. Mają razem córkę — Patrycja Markowska poszła w ślady ojca i występuje na scenie jako wokalistka. Okazuje się jednak, że Grzegorz Markowski ma jeszcze jedno, nieślubne dziecko. Został jego ojcem w bardzo młodym wieku. Po czasie zdecydował się, by wyjawić prawdę z dawnych lat.

Dariusz Pachut zareagował na to, jak potraktowano Dodę. Nie gryzł się w język!

Grzegorz Markowski opowiedział o pierwszym dziecku

Grzegorz Markowski opowiedział, że w wieku 15 lat związał się z o rok od siebie starszą dziewczyną. Ich relacja trwała zaledwie kilka tygodni, jednak po tym czasie okazało się, że będą mieli razem dziecko.

– Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal (…) Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? – powiedział Grzegorz Markowski w wywiadzie z “Twoim Imperium”. 

Artysta wyjawił, że nie związał się z matką swojego pierwszego dziecka, ponieważ był na to za młody. Mimo to płacił na syna alimenty, aż ten nie ukończył 23 roku życia.

Kim jest syn Grzegorza Markowskiego?

Wiadomość o tym, że Grzegorz Markowski został ojcem w wieku 15 lat, rozgrzała media do czerwoności. Dziennikarzom “Faktu” udało się dotrzeć do syna artysty, Piotra. O swojej relacji z ojcem nie miał za wiele do powiedzenia. 

– Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami – powiedział “Faktowi”. Mężczyzna ma obecnie 54 lata i jest dyrektorem w dużej agencji ubezpieczeniowej. Ma dwie córki.

O przyrodniego brata zapytano również córkę Grzegorza Markowskiego, Patrycję Markowską. Okazuje się, że przyrodnie rodzeństwo nie ma ze sobą kontaktu.

– Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam – odpowiedziała wokalistka.

Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska
fot. KAPiF