Echo Dnia podało bardzo zaskakującą informację. Kobiety, które zbierały grzyby w niedzielę rano w rejonie Poręb Furmańskich, w gminie Grębów w woj. podkarpackim natknęły się na nagiego mężczyznę w masce karnawałowej. Grzybiarki natychmiastowo zawiadomiły policję.

Mężczyzna miał nieoczekiwanie wyskoczyć zza krzaków, czym przeraził kobiety, które natychmiastowo zaczęły uciekać.

Grzybiarki natknęły się na nagiego mężczyznę w masce

Niestety nie poinformowano czy mężczyzna został schwytany przez funkcjonariuszy policji. Kobiety, które zostały przez niego wystraszone czekały na policjantów przy lesie, by wskazać rejon lasu, w którym pojawił się ekshibicjonista.

– Jak wynikało ze zgłoszenia, nieoczekiwanie zza krzaków wyszedł nagi mężczyzna. Miał jedynie twarz zasłoniętą maską. Przestraszone kobiety zaczęły krzyczeć i uciekać – powiedziała dla Echa Dnia podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu.

Funkcjonariusze rozejrzeli się po lesie, jednak nie natknęli się na ślad mężczyzny. Zdaniem kobiet, które zostały przez niego wystraszone był postawnej postury i wysokiego wzrostu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Policjanci proszą, by nie zapuszczać się w samotności do lasu. Ostrzeżenie tyczy się w szczególności kobiet. Gdyby ktoś w lesie we wspomnianej okolicy napotkał nagiego mężczyznę, powinien powiadomić oficera dyżurnego tarnobrzeskiej policji 47 825 33 10.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje bliska dla Elżbiety II osoba. Żałoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Źródło: wiadomosci.onet.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl