Guz, o którym poinformowała Sandra Kubicka, wywołał w sieci lawinę komentarzy. Kobieta na swoim Instastories podzieliła się z obserwatorami wstrząsającą wiadomością. W jej ciele od 6 miesięcy rósł guz, a ona od początku leczona była w niewłaściwy sposób. Na tę chwilę apeluje do kobiet, aby nigdy nie polegały na opinii jednego specjalisty. 

W ostatnim czasie Sandra Kubicka zdecydowała się na szczere i poruszające wyznanie. Nie ulega wątpliwości, że słowa, które padały, wzbudziły niepokój jej wielbicieli. Na jaw wyszły kolejne szokujące fakty, o których modelka zdecydowała się opowiedzieć na Instagramie. Wystarczyło jedno rutynowe badanie, by wstrząsająca prawda ujrzała światło dzienne. 

Sandra Kubicka: guz 

Modelka jakiś czas temu wykonała jedno z rutynowych badań USG. Przed wylotem do Miami chciała mieć pewność, że jej zdrowiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Właśnie wtedy lekarka powiedziała jej, że jest w ciąży. Sandra Kubicka niezwłocznie zaprzeczyła, ponieważ zmaga się z zespołem policystycznych jajników. 

-Chwila, chwila. To jest chyba poronienie – relacjonowała modelka na swoim Instastory. 

Kubicka dodała, że lekarka pokazała, że jej jajnik jajeczkował i stwierdziła, że leczeniu w końcu jest progres. Aby mieć pewność, czy kobieta jest w ciąży, zaleciła jej wykonanie badania krwi. Wtedy okazało się, że prawda jest zupełnie inna i o ciąży czy poronieniu nie ma mowy.

Sandra Kubicka ma problemy zdrowotne

Jak przyznaje na Instastory, z wynikami badań udała się do zupełnie innego lekarza. 

-Dr Dębska wcisnęła mnie do swojego zapchanego grafiku. […] Okazało się, że byłam źle leczona przez cały czas. Brałam tabletki, które mi w ogóle nie pomagały. Wmówiłam sobie, że mi coś dają – powiedziała modelka ze łzami w oczach. 

Dodaj też, że klinika ta dosłownie spadła jej z nieba. Prof. Dębska zdiagnozowała, że Kubicka ma guza, który rósł w jej ciele od 6 miesięcy. Okazało się, że tabletki, które zażywała do tej pory, zupełnie na nią nie działają. 

-Ten rok był rokiem, który rozsadził mi głowę pod kątem stresu. Choć pod kątem miłosnym był cudowny, to pod kątem zdrowotnym i psychicznym był tragiczny – dodała na koniec kobieta. 

Redakcja Lelum.pl życzy Sandrze szybkiego powrotu do zdrowia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Guz
screen z Instagrama @sandrakubicka

Guz rósł w jej ciele przez 6 miesięcy. 

Guz
instagram.com @sandrakubicka

Tabletki, które brała, zupełnie nic nie dawały. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jej nogi są w pełni sprawne, a mimo to porusza się na wózku. Od lat szuka lekarza, który uczyni z niej osobę niepełnosprawną
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
  4. Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
  5. Bogumiła Wander i Krystyna Loska były przyjaciółkami. Panie odsunęły się od siebie
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródła: wp.pl, instagram.com/sandrakubicka

Poprzedni artykułCiężarna suczka nie mogła urodzić, mimo nabrzmiałego brzucha. Weterynarz zrobił USG i zrozumiał dlaczego
Następny artykułBorys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.