Guz mózgu był osobistą tragedią Anny Marii Wesołowskiej. W dodatku o chorobie dowiedziała się, gdy przeżywała żałobę. Po operacji nie wszystko jest tak, jak wcześniej. Sędzia dowiedziała się, że internauci obrażają ją z powodu wyglądu. Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka – powiedziała na antenie Radia Zet.

Informacja o poważnej chorobie była wielkim ciosem dla Anny Marii Wesołowskiej. Guz mózgu brzmiał jak wyrok. Tuż przed nagraniami kolejnego sezonu jej programu musiała przejść poważną operację, po której jej wygląd uległ zmianie. Sędzia opowiedziała, jak radziła sobie w niezwykle trudnych chwilach.

Anna Maria Wesołowska: guz mózgu

Znana sędzia o chorobie dowiedziała się przypadkiem, podczas rezonansu. Naciekający oponiak wymagał pilnej operacji, zaledwie cztery tygodnie przed rozpoczęciem nagrań. Zamiast przygotowywać się do nowego sezonu serialu, Anna Maria Wesołowska musiała ogolić głowę i znaleźć się w szpitalu.

Udało się usunąć guza, ale wygląd sędzi uległ zmianie. Ma problem z jednym okiem, a część twarzy jest sparaliżowana. Podkreśla, że nie jest to dla niej najważniejsze, ale z tego powodu spotkało ją wiele nieprzyjemności.

Ile lat ma Anna Maria Wesołowska?

Anna Maria Wesołowska ma 65 lat. Pomimo przebytej choroby nie zamierza zwalniać tempa. Po bardzo poważnym zabiegu bardzo szybko wróciła do pracy. Musiała jednak mierzyć się z okrutnym hejtem. Pisano, że przeszła nieudaną operację plastyczną.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-To nie chirurg plastyk, bo przecież miałam poważną operację onkologiczną. Mogę podziękować panu profesorowi, który uratował mi życie. Część twarzy jest trochę inna, bo lekko sparaliżowana, ale czy to ma znaczenie? No pewnie, że zostało trochę wygolonej głowy, ale ja żyję, ja mówię, myślę – powiedziała w rozmowie z Dzień dobry TVN.

Operacja trwała 8,5 godziny. Wszystko działo się w bardzo trudnym dla Anny Marii Wesołowskiej czasie. W Radiu Zet wyznała, że pół roku wcześniej nagle zmarł jej ukochany mąż Ryszard. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

guz mózgu
screen youtube.com@TTV

Anna Maria Wesołowska przeszła operację usunięcia guza mózgu.

guz mózgu
filmpolski.pl

Pół roku wcześniej sędzia straciła ukochanego męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popularny lek powstrzymuje rozwój raka. Wystarczy go zażywać 3 razy w tygodniu
  2. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. „Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.