Guz pnia mózgu, z którym od lat walczyła 20-letnia Polka, zwyciężył w tym nierównym starciu. Śmierć młodziutkiej dziewczyny pogrążyła w żałobie nie tylko najbliższą rodzinę, ale również przyjaciół i mieszkańców Małopolski, którzy wpierali ją w tym trudnym czasie. W sieci pojawiła się lawina wzruszających komentarzy. Śpij spokojnie Aniołku, pisali internauci. 

20-letnia mieszkanka województwa małopolskiego przegrała walkę z guzem pnia mózgu, którą dzielnie toczyła przez 4 lata. Jej nagłe odejście wywołało w sieci poruszenie, a komentarze wyrażające rozpacz i ogromną stratę wydawały się nie mieć końca. Pomimo tego, że początkowo choroba wyglądała niegroźnie, miała tragiczne skutki. 

Justyna Stochel: choroba ciągnęła sie za nią od 4 lat 

Początkowo choroba 20-latki wyglądała bardzo niegroźnie. Zaczęła się bowiem od bólów głowy i częstych wymiotów. Przekonana była, że nie jest to nic groźnego, a jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Przeprowadzone badania okazały się druzgocące, tym samym rozpoczęła się jej walka z guzem pnia mózgu.

Niestety nie dało się go wyciąć w całości. Radioterapia i chemioterapia również nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Tym sposobem w Polsce i Europie wszystkie metody ratunku Justyny zostały wyczerpane. Jedyną szansą była nowatorska terapia, która na ten moment przeprowadzana jest tylko w Meksyku. Pomimo tego, że w akcję ratunkową włączyli się mieszkańcy całego regionu, było to zbyt mało. W miesiąc udało im się zebrać 800 tys. zł.

 

Kim była Justyna Stochel?

Justyna Stochel to 20-letnia mieszkanka Limanowej położonej w województwie małopolskim. O jej śmierci poinformował portal limanowa.in. Według doniesień portalu Justyna Stochel zmarła około godziny 3:00 w nocy, na jednym z oddziałów Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego. W sieci pod postem pojawiła sie lawina wzruszających komentarzy. 

-Kochana Justynko byłaś taka dzielna, rozgrzałaś nam serca i tak bardzo zjednoczyłaś!- napisała jedna z Internautek.

-Pięknie walczyła, śpij spokojnie aniołku- dodała kolejna.

-Na zawsze w naszych serduchach …dla mnie i tak jesteś SuperHero- spuentowała ostatnia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Guz pnia mózgu
faceobok.com

Guz pnia mózgu odebrał życie 20-latce. 

Guz pnia mózgu
facebook.com @Justyna Stochel

Justyna Stochel z chorobą zmagała sie przez 4 lata. 

Guz pnia mózgu
facebook.com @Justyna Stochel

Jedynym ratunkiem była terapia w Meksyku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor stolca może być pilnym alarmem o Twoim zdrowiu. Jeden z nich świadczy o raku i innych paskudnych chorobach
  2. Kosmetyczka oszpeciła jej twarz. Lekarze nie mogli dojść, co zrobiono klientce w salonie
  3. Horoskop indiański zdradza najsilniejsze cechy. Które zwierzę jest twoim duchowym opiekunem?
  4. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

 

Poprzedni artykułCzy kot może mieć ADHD? Odpowiedź może zaskakiwać
Następny artykułSłynna gwiazda zdradziła, jak schudła 45 kg po ciąży. Wszystko dzięki 5 prostym zasadom
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.