Gwałt sprzed wielu lat niedawno wyszedł na jaw. Znana aktorka opowiedziała o swoich traumatycznych przeżyciach, a dziennikarze znaleźli jej oprawcę, to znana osobistość w show-biznesie.

Demi Moore wyznała, że za gwałt, który przeżyła jako nastolatka, odpowiedzialny był tajemniczy mężczyzna, który czekał na nią w jej własnym domu. Wiele wskazuje na to, że gwałciciel to znana postać w Hollywood.

Demi Moore: gwałt

Demi Moore wydała swoją autobiografię Inside out, w której szczerze opowiedziała o swoim życiu. Szokujące szczegóły wywołały medialną burzę. Gwiazda wyznała, że była wielokrotnie zdradzana przez Asthona Kutchera, co nie spodobało się aktorowi i jego obecnej żonie. Demi szczerze opowiedziała też o tym, co spotkało ją, gdy miała 15 lat. Obcy mężczyzna zgwałcił ją i powiedział, że jej matka dostała za to pół tysiąca dolarów.

-Nie sądzę, że była to prosta transakcja, ale dała mu łatwy dostęp do mnie i naraziła mnie na niebezpieczeństwo — mówiła aktorka w Good Morning America.

gwałt
fot. screen YouTube IndieWire

Traumatyczne przeżycia z młodości wpłynęły na dalsze życie Demi Moore. Nie potrafiła poradzić sobie z poronieniem i głośnymi rozstaniami z Brucem Willisem i Ashtonem Kutcherem. Popadła w uzależnienie, z którym zmagała się przez długi czas.

Kto zgwałcił Demi Moore?

Demi Moore zgwałcił przedsiębiorca znany w Los Angeles. Jak donosi The Sun, sprawca to Val Doumas, właściciel restauracji Mirabelle i klubu nocnego La Cage Aux Folles, w którym bawiły się największe gwiazdy Hollywood takie jak Michelle Pfeiffer, Elton John, Sylvester Stallone. 

gwałt
fot. screen YouTube ABC News

Skąd matka aktorki znała Doumasa? Virginia King, matka Demi często bywała w klubach nocnych. W swojej książce gwiazda wyznała, że matka zabierała ją ze sobą do barów w całym kraju, licząc na to, że młoda córka pomoże jej zwrócić uwagę mężczyzn. Co więcej, przez pewien czas przedsiębiorca mieszkał w tej samej okolicy, co jego ofiara. Jego partner biznesowy tłumaczył, że do tej pory nie miał o niczym pojęcia. Czy sprawca odpowie za gwałt? Val Doumas zmarł w 1997 roku i nigdy nie odpowiedział za popełnione przestępstwo. Sama Demi Moore nie potwierdziła, że to znany przedsiębiorca ją skrzywdził. Gwiazda odmówiła komentarza w tej sprawie, córka oskarżonego również nie chciała zabrać głosu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowy produkt wraca do Lidla. 12 października sklepy przeżyją oblężenie
  2. Panna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Polski aktor miał żenić się aż 6 razy. Pod koniec życia związał się z młodszą prawie o 50 lat kobietą
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu
Poprzedni artykułSuczka porzucona przez rodzinę na lotnisku błąkała się po nim przez miesiąc. Umarła z tęsknoty
Następny artykułJak nosić kabaretki? Stylizacje idealne na co dzień i na wieczór
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.