Gwałt powinien być legalny — to zdanie jednego ze znanych reżyserów. Co więcej, kobieta powinna współpracować ze swoim oprawcą. Czy naprawdę tak powinno to wyglądać?

Coraz częściej słyszy się o sytuacjach, w których dochodzi do wszelkiego rodzaju molestowań, a nawet gwałtów. Według jedno bardzo uważanego człowieka brutalne ataki są spowodowane reakcją kobiet na napastnika.

Gwałt powinien zostać zalegalizowany?

Daniel Shravan, znany indyjski reżyser jest zdania, że gwałt powinien być całkowicie legalny. Swoją opinią postanowił podzielić się w mediach społecznościowych. Według niego nie jest to żadna poważna sprawa, a kobiety dla swojego dobra powinny nie utrudniać sytuacji oprawcy.

Kobiety powinny nosić ze sobą prezerwatywy i współpracować podczas gwałtu. Jeśli masz zostać zgwałcona, przekaż prezerwatywę gwałcicielowi i współpracuj z nim, dopóki nie spełni swoich pragnień seksualnych. Dzięki temu cię nie skrzywdzi.- tłumaczy na swoim Twitterze Daniel Shravan.

Mężczyzna dodał, że Kobiety powinny zaakceptować męski instynkt. Broni, gwałcicieli mówiąc, iż takie osoby nie znajdują sposobu na zaspokojenie swoich cielesnych potrzeb i pragnień seksualnych, dlatego mają te zabójcze myśli.

Brutalny gwałt w Indiach

Indie są jednym z najbardziej niebezpiecznych krajów dla kobiet. W 2017 roku zgłoszono tam ponad 32 tys. przypadków takiej przemocy. Niewiadomo, ile dodatkowych ofiar bało się zgłosić sprawę na policję.

W ciągu ostatnich kilkunastu dni, masowych gwałtów na kobietach, a także ich morderstw było coraz więcej. Pewna Pani, która została jego ofiarą była już w drodze do sądu, aby opowiedzieć swoją traumatyczną historię. W tym momencie oprawcy napadli na nią, a co gorsze podpalili żywcem. Kobieta trafiła do szpitala w stanie krytycznym.

Po tej sytuacji wiele osób zaczęło domagać się, aby kara za gwałt uległa zaostrzeniu. To jedyny sposób, żeby kobiety w tym kraju czuły się chociaż trochę bezpieczniej. Shravan uważa jednak, że zaostrzanie przepisów nie powstrzyma gwałtów w Indiach.

-Głupotą jest sądzić, że zabicie Osamy Bin Ladena pozwoli zlikwidować terroryzm. W ten sam sposób przepisy dotyczące gwałtów nie zlikwidują gwałtów.- powiedział znany reżyser.

Daniel Shravan wywołał ogromną frustrację w internautach. Zachęcają oni do tego, aby całkowicie odciąć się od reżysera i jego twórczości. Po wielkiej fali negatywnych komentarzy na swój temat artysta postanowił, że usunie z internetu swoje kontrowersyjne wpisy.

Czy według was właśnie tak powinno to wyglądać?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gwałt
twitter.com/NaserMestarihi

Mężczyzna podzielił się swoją opinią na swoich mediach społecznościowych.

gwałt
Fot.rawpixel.com

W Indiach gwałt stał się w ostatnim czasie wręcz codziennością.

gwałt
https://unsplash.com/@melwasser

Kobiety są przerażone tym, co mówi znany reżyser.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródło: wprost.pl, papilot.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.