Gwałt to poważne oskarżenie, które padło w stronę uwielbianego aktora Dannego Mastersona. Jak podaje Pudelek, w środę doniesienia te potwierdziła reprezentująca prokuraturę w Los Angeles Jackie Lacey. Mężczyzna, który grał w Różowych latach siedemdziesiątych oraz jego prawnik zaprzeczają tym informacjom. 

Oskarżenie o gwałt oraz molestowanie seksualne, miało ogromny wpływ na karierę aktora. Okazuje się, że to nie koniec jego kłopotów, bowiem Masterson, który dopiero wyszedł z więzienia za kaucją, stanie przed sądem 18 września. 

Aktor oskarżony o gwałt

Wszystko rozpoczęło się w 2017 roku, kiedy aktorowi postawiono zarzuty molestowania seksualnego kilku kobiet. To właśnie wtedy Netflix usunął go z obsady z jednej ze swoich produkcji, co nie spodobało się Mastersonowi.

Mężczyzna, który definitywnie zaprzeczył wszelkim oskarżeniom, mówił wówczas, że jest zdegustowany decyzją firmy. Na jego niekorzyść, sprawa, zamiast ucichnąć, stawała się coraz głośniejsza, a do tego doszły oskarżenia o gwałt.

  1. Teresa robiła niewyobrażalne rzeczy dla bogatego mężczyzny. Nie musiał jej długo prosić, miała jeden powód
  2. Ocet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturę
  3. Dramatyczne wieści obiegły całą Polskę. Nie żyje Andrzej Prochoń, informacje o śmierci przekazał przyjaciel

Grozi mu 45 lat więzienia

Danny Masterson z Różowych lat siedemdziesiątych został oskarżony o gwałt przez dwie 23-letnie dziewczyny oraz 28-letnią kobietę. Do tragicznych zdarzeń doszło rzekomo w latach 2001-2003 na terenie posiadłości aktora w Hollywood Hills. 

Prawnik aktora przekazał w oświadczeniu dla mediów, że zarówno aktor, jak i jego żona są w ogromnym szoku. Mężczyzna dodał także, że osoby, które znają Mastersona, wiedzą, że informacje są fałszywe. 

Sprawa zostanie wyjaśniona w sądzie 18 września, a oskarżonemu grozi nawet do 45 lat pozbawienia wolności. W Polsce kara za taką zbrodnię nie jest adekwatna do popełnionego czynu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gwałt
Fot. instagram.com/dannymasterson

Danny Masterson został oskarżony o gwałt.

gwałt
Fot. instagram.com/dannymasterson

Gwiazda Różowych lat siedemdziesiątych stanie przed sądem 18 września.

gwałt
Fot. instagram.com/dannymasterson

Grozi mu do 45 lat pozbawienia wolności. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolejna kuriozalna manipulacja TVP Info. Stwierdzenie, jakie padło w jednym z artykułów zwala z nóg, chodzi o Rafała Trzaskowskiego
  2. Stało się. Zamykają szkoły, restauracje, odwołali 1500 lotów. Porażające wiadomości, których wielu się obawiało, z Chin
  3. Edyta Górniak okłamała TVP? Wypłynęły niewiarygodne informacje, jej największa tajemnica wyszła na jaw
  4. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Zemścił się w jej urodziny w najzłośliwszy możliwy sposób
  5. Anna Lewandowska wyprzedaje garderobę. Wiemy gdzie i za ile, ceny zwalają z nóg
  6. Nagle siostra panny młodej podeszła do ołtarza. Nie mieści się w głowie, co pan młody zrobił na oczach wszystkich gości

źródło: pudelek.pl

 

Poprzedni artykułMa 62-lata i figurę dwudziestolatki. Wyjawiła sekret swojej figury, mężczyźni błagają ją o randkę
Następny artykułJarosław Kaczyński kończy dziś 71 lat. Czego życzycie prezesowi partii Prawa i Sprawiedliwości?
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.