Gwiazda Disneya została zhackowana na Snapchacie, a hackerzy udostępnili nagie zdjęcia piosenkarki! Celebrytka wciąż nie skomentowała wydarzenia. To nie pierwszy raz, gdy pada ofiarą hackerów.

Każda gwiazda Disneya przechodzi okres, gdy chce udowodnić, że dorosła i gotowa na inne traktowanie ze strony mediów. Miley Cyrus wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej, a Bella Thorne podzieliła się nagim zdjęciem na Instagramie. Gdy jednak to się dzieje wbrew woli gwiazdy, jest to zupełnie inna sytuacja.

Demi Lovato ofiarą hackerów

W czwartek fani zauważyli dziwną aktywność na Snapchacie Demi Lovato. Pojawiły się na nim linki do chat roomu na Discordzie, czyli aplikacji służącej do komunikacji głosowej i tekstowej, ale też udostępniania zdjęć z wybranymi użytkownikami, podpisane słowami:

Dołącz, jeżeli chcesz zobaczyć moje nagie zdjęcia!

Następnie fani Demi Lovato na Snapchacie mogli zobaczyć serię nagich zdjęć, na których prawdopodobnie była sama gwiazda. Zdjęcia były publiczne mniej niż godzinę, zanim zostały usunięte. 

gwiazda Demi Lovato opublikowała wzruszający post. Jak czuje się po odwyku?
fot. instagram.com @ddlovato

Gwiazda nie skomentowała sytuacji

Fani piosenkarki zaczęli natychmiast jej bronić na mediach społecznościowych. Gwiazda zmagała się z uzależnieniem, depresją i zaburzeniami odżywiania. 

Nikt nie zasługuje na wypłynięcie prywatnych zdjęć i nie obchodzi mnie to czy jej nie lubisz. To zachowanie jest obrzydliwe — skomentował jeden z fanów.

Wielbiciele Demi Lovato natychmiast potępili występek hackerów, a rzecznik Discorda powiedział publikacji Page Six, że zadziałano natychmiast, żeby ukrócić dostęp do opublikowanych zdjęć. To nie pierwszy raz, kiedy hackerzy uwzięli się na Demi Lovato. Czy ten będzie już ostatni?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Demi Lovato gwiazda
Fot. Instagram @ddlovato

Gwiazda Disneya została zhackowana.

Demi Lovato gwiazda
Fot.instagram.com @ddlovato

Nagie zdjęcia Demi Lovato zostały szybko usunięte.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupujący w lumpeksach mogą się niedługo mocno zdziwić. Sklepy pojawią się w nietypowych lokalizacjach
  2. Karol: „Mamy 1 dziecko, a moja żona to zapuszczona krowa bez ambicji. Już niedługo mocno się zdziwi”
  3. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  4. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  5. Okrasa zdradził swój sekret na idealne kotlety schabowe. Tajemnica tkwi w panierce, jedna zmiana ma niezwykły wpływ na smak
  6. Pokochaliśmy go w „Świecie według Kiepskich”. Okazuje się, że 58-letni gwiazdor mieszka z mamą i kotem

 

Poprzedni artykułJakie fryzury do okrągłej twarzy i cienkich włosów? Dobre cięcie załatwi sprawę
Następny artykułMama trójki dzieci: „Czasem żałuje, że je mam. Podjęłabym inną decyzję”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.