Jedna z legend osławionej „Mody na sukces” postanowiła zatrzymać upływ czasu, korzystając z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jak dziś wygląda?

Jak dziś wygląda bohaterka „Mody na sukeces”?

Hunter Tylo, a właściwie Deborah Jo Hunter skończyła w tym roku 59 lat. Aktorka znana jest głównie z roli Taylor w amerykańskiej operze mydlanej. Jej historia, a w rezultacie i kariera, przez wielu mogłaby być jednak uznana za tragiczną.

Po bardzo trudnym dzieciństwie gwiazda wdała się romans z gwiazdą innego amerykańskiego formatu – Michaelem Tylo. Związek ten zakończył się zawarciem małżeństwa. Nie trwało ona jednak długo. Zachęcona przypływem popularności pani Tylo zaczęła bowiem poszukiwać szczęścia w ramionach innych mężczyzn. Tak trafiła na hinduskiego wróżbitę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W tym czasie uzależniła się również od alkoholu i… operacji plastycznych. Całości nie pomógł trwający blisko 7 lat proces rozwodowy. Aktorka przeszła załamanie nerwowe. W międzyczasie procesowała się również z nikim innym, aniżeli jej własnym chirurgiem plastycznym. W wyniku wygranej wzbogaciła się o 100 000 dolarów.

W międzyczasie gwiazda po raz kolejny zaczęła się spotykać z Ronnem Mossem, czyli serialowym Ridge’em. Ten związek również nie przetrwał próby czasu. Następnie związywała się ona jeszcze z kilkoma mężczyznami, jednak żadna z relacji nie okazała się tą jedyną.

W związku z różnymi perypetiami Hunter Tylo zmieniła się nie do poznania. Piętno na jej wizerunku odcisnęły nie tylko dramatyczne przeżycia, ale również wciąż kontynuowane zabiegi estetyczne.

screen / Fakt

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. 52-latka wyszła za Nigeryjczyka. Urodziła mu bliźniaki, nie spodziewała się tragedii, która ją spotkała

 

Redaktor