Podczas transmisji programu Debata Dnia dziennikarka stacji telewizyjnej Polsat, Agnieszka Gozdyra odczytała tweeta, którego otrzymała od jednego z przeciwników szczepień na COVID-19. Mężczyzna groził prezenterce ogoleniem głowy na łyso, co miałoby nastąpić na żywo w sieci.

Antyszczepionkowcy coraz częściej dopuszczają się agresywnych ataków. Tym razem o swoje bezpieczeństwo zaczęła obawiać się dziennikarka Polsatu.

Dziennikarka telewizji Polsat odczytała groźbę od antyszczepionkowca

Podczas dzisiejszej transmisji programu Debata Dnia miała miejsce niecodzienna sytuacja. Agnieszka Gozdyra postanowiła przeczytać tweeta, jakiego otrzymała od jednego z internautów. Mężczyzna jest przeciwnikiem szczepień przeciw COVID-19.

– Uważaj Gozdyra, chodzą słuchy, że będą wzorem AK golić łby namawiającym do szczepień takim szujom jak ty. Najlepsze jest to, że Twoje golenie ma lecieć live w sieci…… czekamy na to jak na finał mistrzostw – napisał internauta.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

W ostatnim czasie coraz częściej słychać o przejawach agresji antyszczepionkowców. W sobotę, 31 lipca zaatakowali mobilny punkt szczepień w Gdyni, krzycząc „jesteście zabójcami”. Niebezpieczny incydent miał także miejsce z niedzieli na poniedziałek w Zamościu. Nieznany mężczyzna podpalił siedzibę sanepidu i szczepionkobus.

Zobacz zdjęcie:

 

Źródło: Debata Dnia

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl