Gwiazda reality show została zamordowana przez swojego kochanka. Gdy chciała zakończyć płomienny romans, ten wpadł w szał. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę, powodując jej natychmiastową śmierć.

Tragiczne wydarzenie poruszyło opinią publiczną. Gwiazda reality show została znaleziona naga i zakopana w płytkim grobie. Choć do morderstwa doszło w 2016 roku, dopiero niedawno zakończył się proces zabójcy. 

Gwiazda reality show zamordowana

Do tragicznego zdarzenia doszło w grudniu 2016 roku. Lisa Marie Neagle, gwiazda amerykańskiego reality show została zamordowana przez swojego kochanka. Lisa Marie, z zawodu pielęgniarka pojawiła się w programie emitowanym przez telewizję E! Bridalplasty.

Dziewczyny biorące udział w show w ramach przygotowania do perfekcyjnego ślubu brały udział w rozmaitych konkurencjach, w których zwycięstwo nagradzane było zabiegami plastycznymi – liposukcją, wybielaniem zębów, korekcją nosa. Mimo że była jedną z bardziej lubianych uczestniczek, nie udało jej się wygrać emitowanego w 2010 roku programu. Nie przeszkodziło jej to jednak w spełnieniu marzenia i wyjściu za mąż za swojego ukochanego.

Lisa Marie Neagle: śmierć gwiazdy była tragiczna

Niestety, po 5 latach małżeństwa związek zaczął się rozpadać. Lisa Marie miała problemy z zajściem w ciążę i zaczęła oddalać się od męża. Wtedy na horyzoncie pojawił się pewien przystojny student, którego gwiazda uczyła w szkole pielęgniarskiej. Jackie Jerome Rogers pomagał jej w zajęciach, wspólnie chodzili także na lunche. Wkrótce wybuchł między nimi płomienny romans. 

36-latka dobrze wiedziała, jak ukryć swój sekret przed mężem i rodziną – przedstawiała im Jackiego jako swojego przyjaciela geja. Tymczasem wspólnie wyjeżdżali i spędzali ze sobą mnóstwo czasu. Pod koniec 2016 roku Lisa Marie uznała jednak, że musi zakończyć ten romans. Zależało jej na naprawieniu stosunków z mężem, zamierzała też poddać się zabiegowi in vitro, by w końcu móc cieszyć się wspólnym wychowywaniem dziecka.

Gdy wychodziła zerwać z Jackiem, powiedziała mężowi, że idzie na urodziny znajomych brata. Zapowiedziała, że nie wróci późno, bo następnego dnia miała prowadzić zajęcia. Gdy o 2 w nocy nie było jej jeszcze w domu, zaniepokojony mąż wysłał jej SMS-a, na którego odpisała, że zamierza coś zjeść i wrócić. Nie wróciła – mąż zgłosił jej zaginięcie następnego ranka. Zaledwie dwa dni później gwiazda telewizji została znaleziona naga, zakopana w płytkim grobie na podwórku swojego kochanka.

Podczas przesłuchań Jackie Jerome Rogers zaprzeczał, żeby widział się z Lisą, miejski monitoring mówił jednak o innego. Kochanek gwiazdy po wielu godzinach zeznań i kilku wersjach wydarzeń przyznał, że zamordował ukochaną młotkiem, który trzymał w samochodzie. Zadał jej cios w głowę osiem razy. 

Po dwóch latach procesu morderca został skazany na dożywocie. Sąd oświadczył, że zamordował Lisę z premedytacją, z wściekłości z powodu rozstania. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gwiazda
youtube.com @Inside Edition

Gwiazda reality show została zamordowana przez kochanka.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMężczyzna nie zostanie odłączony od aparatury, zdecydował sąd. Od 2008 jest w stanie wegetatywnym
Następny artykułAnna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? Czy zdradzał ją z jej największą rywalką?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.