Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika z „Rolnik szuka żony” ma za sobą trudne chwile. Trafiła do szpitala z powodu poważnego zapalenia
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 04.08.2021 15:38

Monika z „Rolnik szuka żony” ma za sobą trudne chwile. Trafiła do szpitala z powodu poważnego zapalenia

Rolnik szuka żony
fot. materiały prasowe TVP

Gwiazda programu „Rolnik szuka żony” ma za sobą trudny okres. Monika, nauczycielka chemii, trafiła do szpitala z powodu poważnego zapalenia, zabieg operacyjny był konieczny.

Monika z programu „Rolnik szuka żony” ma za sobą prawdziwe chwile grozy. Uczestniczka telewizyjnego show wyszła ze szpitala i opowiedziała o tym, co ją spotkało i dlaczego tam trafiła.

Gwiazda „Rolnik szuka żony” trafiła na stół operacyjny

Można śmiało powiedzieć, że Monika z „Rolnik szuka żony” miała najzwyczajniej w świecie pecha. Gwiazda dostała poważnego zapalenia wyrostka zaraz po wyrywaniu ósemki.

Uczestniczka programu musiała zostać poddana zabiegowi wycięcia wyrostka robaczkowego, z tego powodu spędziła jakiś czas w szpitalu.

Monika za pośrednictwem Instagrama podzieliła się informacją na temat stanu swojego zdrowia:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Chciałabym się czuć jak wtedy… A tu niestety szwy w buzi, szwy na brzuchu. Mam nadzieję, że już niedługo zapomnę o tym strasznym tygodniu. Kto by pomyślał, że wyrwanie ósemki połączy się z zapaleniem wyrostka. Jak to mówią: nieszczęścia chodzą parami. Teraz powinno być już tylko dobrze. Oby sierpień był dla mnie łaskawszy – czytamy na jej profilu.

Najgorsze w tym wszystkim było nałożenie się dwóch problemów naraz. Monika jednak opuściła już placówkę szpitalną i pomału wraca do siebie.

Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Wiśniewski kompletnie łysy. Internauci zbierają szczęki z podłogi na jego widok
  3. Córka poinformowała o nagłej śmierci. Artysta zmarł we śnie

Źródło: Instagram