Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda „Rolnik szuka żony” zgłosiła się do lekarza, pokazała niepokojące wyniki badań. Co się dzieje?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 17.06.2022 20:59

Gwiazda „Rolnik szuka żony” zgłosiła się do lekarza, pokazała niepokojące wyniki badań. Co się dzieje?

Rolnik szuka żony
fot. instagram.com/rolnikwszpilkach

Małgorzata Borysewicz, znana z programu „Rolnik szuka żony” zdecydowała się na wykonanie poważnych badań. Zgłosiła się do ośrodka, a teraz ujawniła niepokojące wyniki. Ze szczegółami opisała parametry, które wskazują, że z jej organizmem dzieje się coś niepokojącego.

Choć Małgorzatę Borysewicz mogliśmy poznać za sprawą uczestnictwa w programie „Rolnik szuka żony”, jej prawdziwą twarz mogliśmy ujrzeć, dopiero kiedy rozpoczęła aktywną działalność w mediach społecznościowych. Na Instagramie przedstawia się jako „Rolnik w szpilkach”, a swoją otwartością i bezpośredniością podbiła serca fanów.

Gwiazda brała udział w 4. odsłonie formatu i właśnie tam poznała miłość swojego życia — została wybranką Pawła. Para wzięła ślub we wrześniu 2018 roku i powitała na świecie dwójkę dzieci — Ryszarda oraz Blankę.

Gwiazda „Rolnik szuka żony” pokazała wyniki badań. Musi teraz zadbać o swoje zdrowie

W tym roku mija 5 lat, odkąd Małgosia i Paweł zostali bohaterami programu „Rolnik szuka żony”. Przez ten czas gwiazda zdołała zaskarbić sobie uwagę niemal 180 tys. obserwujących na Instagramie, który, jak sama przyznała, traktuje jako formę bloga. Pokazuje, jak wygląda wspólne życie, chwaląc się nie tylko wysmakowanymi stylizacjami i pięknie urządzonymi wnętrzami — ale też prawdziwym obrazem wsi.

Tym razem jednak postanowiła wykorzystać swoje zasięgi w nieco inny sposób. „Rolniczka na obcasach” nawiązała współpracę, dzięki której mogła wykonać badania mikrobioty jelitowej. W relacji na Instagramie bez ogródek omówiła wyniki analizy kału, które ujawniły kilka niepokojących szczegółów.

– Chciałam wam powiedzieć, że opis wyniku, na który czekałam około dwóch tygodni, chyba nawet niespełna dwa tygodnie, zawiera 19 stron, jest naprawdę bardzo obszerny i za chwilę wam pokażę, co mi tu wstępnie wyszło. Moje wyniki nie są do końca ok, od razu rzuca się w oczy, że pH kału jest obniżone i ogólna liczba bakterii też jest obniżona – wymieniała.

Okazało się też, że gwiazda „Rolnik szuka żony” ma podwyższoną wartość zonuliny, która powoduje „rozszczelnienie jelit”, przez co składniki odżywcze nie mogą być odpowiednio transportowane do organizmu. Dzięki temu badaniu Małgosia wie już, że musi teraz wyjątkowo zadbać o swoje zdrowie. Wygląda na to, że zaplanowała już pewne zmiany w stylu życia i obiecała, że będzie dzielić się ich efektami.

Rolnik szuka żony
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiemy, dlaczego Krzysztof Cugowski odchodzi
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony