TVN: gwiazda stacji stanowczo wypowiedziała się o Agacie Dudzie. Jej słowa mogą zdziwić niejednego Polaka! Co miała do powiedzenia o Pierwszej Damie?

Agata Duda rzadko zabiera głos i raczej unika publicznych wypowiedzi. Wielu publicznym postaciom się to nie podoba i nie wahają się głośno wyrażać swojego niezadowolenia. Ciekawie na temat Pierwszej Damy wypowiedziała się jedna z gwiazd TVN. Jej słowa wielu z pewnością zaskoczą!

Gwiazda TVN o Agacie Dudzie

Gwiazdą stacji, która postanowiła wypowiedzieć się o Pierwszej Damie jest nie kto inny, jak Renata Dancewicz, wielu widzom znana jako Weronika z Na Wspólnej. Aktorka podzieliła się swoją opinią przy okazji Czarnego Protestu, który kilka lat temu podzielił Polskę. Przypominamy, że głośno było wówczas o ustawie antyaborcyjnej, która oburzyła miliony Polek. Nie mogły wtedy liczyć niestety na poparcie Pierwszej Damy, która taktownie milczała. Aktorka TVN skomentowała ten fakt, zaznaczając, że nie wie do końca, jak wyglądają obowiązki pani prezydentowej:

– Być może pani Agata Duda nie chce politycznie zaszkodzić swojemu mężowi… Nie wiem, czy jej milczenie oznacza niezgodę na propozycję episkopatu i PiS-u. Jeśli pani Agata nie ma ochoty się na ten temat wypowiadać, to po prostu się nie wypowiada. Trzeba to uszanować – cytuje gwiazdę Plejada.

Aktorka TVN: Agata Duda powinna poprzeć kobiety?

Gwiazda zaznacza, że mimo iż chciałaby usłyszeć od Pierwszej Damy słowa poparcia dla kobiet, wie, że nie ma na te kwestie wpływu. Renata Dancewicz jest zadeklarowaną feministką, a co za tym idzie szanuje decyzje innych kobiet – nawet jeżeli nie do końca się z nimi zgadza!

– Rola pierwszej damy jest bardzo anachroniczna i niegodna zazdroszczenia, więc może już się jej nie czepiajmy – mówi aktorka.

Trzeba przyznać, że jej wypowiedź jest naprawdę dyplomatyczna i bardzo kulturalna! Renata Dancewicz nie zamierza innym narzucać swojego światopoglądu, a nawet uważa, że Agata Duda ma przed sobą niełatwe zadanie. Bycie Pierwszą Damą to nie bułka z masłem! Co myślicie na temat słów gwiazdy TVN?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
youtube.com @FilmWebTV

Agata Duda skomentowana przez gwiazdę TVN!

tvn
youtube.com @Onet News

Pierwsza Dama nie wypowiada się zbyt często.

tvn
youtube.com @naEKRANIEpl

Renata Dancewicz zwróciła uwagę, że miło byłoby usłyszeć od Agaty Dudy słowa poparie dla kobiet.

tvn
youtube.com @Onet Rano

Aktorka zastrzega jednak, że Pierwsza Dama z pewności ma ciężką i wymagającą pracę.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Jantar napisała ten list do małej Natalii niedługo przed fatalnym lotem. Wzruszający dowód matczynej miłości
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan znów skróciła włosy! Fani nie są zachwyceni
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.