TVN: gwiazda stacji rozwiodła się po roku, a jej były mąż nie krył rozżalenia, mówiąc: Była dla mnie całym światem, a ja dla niej bankomatem. O co dokładnie chodziło i dlaczego para się rozstała?

TVN: gwiazda popularnego programu rozstała się z mężem. Mężczyzna zarzucił jej, że podczas ich wspólnego życia traktowała go jak bankomat. Raper nagrał również piosenkę, w której padają mocne słowa pod adresem byłej żony. Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

TVN: mąż gwiazdy nagrał o niej piosenkę

Finalistka programu TVN Project Runway, Liliana Pryma rozstała się z mężem w atmosferze skandalu. Mężczyzna nagrał piosenkę, w której nie szczędzi mocnych słów pod adresem byłej żony, zarzucając jej m.in. życie na jego koszt. 

– To prawda, nie jesteśmy już razem. Wszystko, co mam do powiedzenia pod adresem Liliany, bez trudu można usłyszeć w moich piosenkach — powiedział Karol „Charlie” Oleksy dla Super Expressu.

W jednym z utworów mężczyzna rapuje, że dla Liliany był tylko bankomatem. Choć nie wymienia jej imienia, to dzięki jego wyznaniu możemy przypuszczać, że to właśnie o niej mowa.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Liliana Pryma odpowiedziała byłemu mężowi

Na swoim Instagramie Liliana Pryma opublikowała zdjęcie z joggingu, pod którym zamieściła długi wpis. Projektantka napisała, że jako nastolatka pracowała po osiemnaście godzin dziennie, aby poznać swój zawód oraz że już wtedy sama opłacała swoją edukację.

– Od 16 roku życia jestem niezależna i nie pozwoliłabym sobie nigdy na zależność od kogoś. Od wielu lat pracuje po 16 h dziennie. Bo wierze w wypracowane, a nie dane, wierze w modę, kocham to, co robię i wierze w siłę marzeń — zdradziła projektantka.

Podkreśliła też, że nikt jej niczego nie dał za darmo, ani nie sponsorował. Przyznała również, że popełnia błędy, także w miłości, ale pomimo niepowodzeń idzie dalej. Od czasu programu Liliana Pryma przeszła ogromną metamorfozę. Swoje długie, kręcone, rude włosy ścięła i przefarbowała na blond. Poznalibyście ją?

ZOBACZ ZDJĘCIA LILIANY PRYMY:

TVN
instagram.com/lilianprym/

Liliana Pryma odpowiedziała na zarzuty byłego męża.

TVN
instagram.com/lilianprym/

Projektantka przeszła ogromną metamorfozę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wesele syna polskiego miliardera. Na przyjęciu bawiła się sama śmietanka, m.in. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
  2. Gwiazda TVN kilka miesięcy temu rozstała się z mężem w atmosferze skandalu. ”Była dla mnie całym światem, a ja dla niej bankomatem”
  3. Dorota Szelągowska już po przeprowadzce. Gwiazda pochwaliła się swoim nowym lokum
  4. Karolina Szostak schudła 30 kg. Lekarz gwiazd zdradził szczegóły diety gwiazdy Polsatu
  5. Rodzinne sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. „Przez lata przerażała mnie ta wizja”
  6. Masz stary dowód? Dostaniesz fortunę

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.