Gwiazda TVN stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sakramentalne „tak”. Olga Kaczyńska, którą mieliśmy okazję podziwiać w programie Top Model niestety, nie jest już do wzięcia. 

Olga Kaczyńska jakiś czas temu pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem dłoni, prezentującej pierścionek zaręczynowy. Musiało minąć prawie dwa lata, aby modelka spełniła swoje marzenie o ślubie. 

Olga Kaczyńska wyszła za mąż

Olga Kaczyńska to zwyciężczyni drugiej edycji programu Top Model. Modelka jednak nie zrobiła zawrotnej kariery po wygranej w produkcji TVN. 

Po uczestnictwie w programie Kaczyńska odsunęła się w cień i zniknęła ze świata show-biznesu, nie oznacza to jednak, że w jej życiu nic się nie dzieje. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

We wrześniu 2019 roku na profilu modelki pojawiło się zdjęcie pierścionka zaręczynowego. Olga zaręczyła się z niejakim Łukaszem. Po prawie dwóch latach para stanęła na ślubnym kobiercu. 

Jej obecny mąż na Instagramie funkcjonuje pod pseudonimem Rudson Dżentelmen i to właśnie na jego profilu pojawiło się zdjęcie Olgi w zjawiskowej sukni ślubnej.

Modelka wyglądała przepięknie. Zdecydowała się na białą suknię z odkrytymi ramionami. Jej głowę zdobił uroczy wianek. Włosy pozostawiła w naturalnym wydaniu, długie kosmyki opadały jej swobodnie na ramiona. 

Podoba wam się? 

Zobacz zdjęcia: 

Olga Kaczyńska
fot. instagram.com/rudson_dzentelmen/?hl=pl

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 Źródło: Instagram 

  

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.