Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda TVP trafiła do szpitala. Doszło do wypadku
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.08.2021 09:55

Gwiazda TVP trafiła do szpitala. Doszło do wypadku

ANNA JANTAR
PIOTR GRZYBOWSKI/East News

Nawet niewinny trening tańca może się skończyć wizytą w szpitalu – przekonała się o tym gwiazda znanego serialu TVP „Osiecka”. Co przydarzyło się aktorce?

Barbara Garstka, która wciela się w rolę Elżbiety Czyżewskiej w lubianym serialu o Agnieszce Osieckiej, trafiła do szpitala. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, które zasmuciło jej fanów. Dla aktorki to prawdziwa tragedia!

Barbara Garstka w szpitalu

Serial, w jakim występuje Garstka, „Osiecka„, opowiada o życiu słynnej poetki i autorki tekstów piosenek, Agnieszki Osieckiej. Ma 13 odcinków i opiera się na książkach biograficznych i materiałach archiwalnych. Twórcami są Robert Gliński, Michał Rosa i Maciej Wojtyszko.

Barbara Garstka wciela się w „Osieckiej” w rolę Elżbiety Czyżewskiej, słynnej polskiej aktorki filmowej i teatralnej, która występowała w filmach tak kultowych reżyserów, jak Stanisław Bareja, Kazimierz Kutz, Aleksander Ford, Andrzej Wajda i Jerzy Skolimowski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Barbara Garstka lubi aktywność fizyczną – niestety, tym razem skończyła się dla niej bardzo źle. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym sieci w szpitalu na wózku inwalidzkim! Wypadkowi uległa właśnie podczas treningu.

Garstka musi przygotować się na przerwę w jakichkolwiek aktywnościach ruchowych. Jest całkiem unieruchomiona. Na opublikowanej na Instagramie fotografii widać, jak bardzo jest tym załamana.

Aktorka podpiera czoło ręką, a na lewej nodze ma założony gips. Na Instastories Garstka podała więcej szczegółów na temat wypadku. Okazuje się, że podczas treningu zumby złamała nogę w dwóch miejscach! Konieczna była nawet operacja.

Aktorka zapowiedziała jednak, że nie będzie siedzieć w domu – chce pojechać na Mazury. Wielbiciele Garstki życzyli jej rychłego powrotu do zdrowia.

Barbara Garstka na wózku inwalidzkim:

Barbara Garstka jako Elżbieta Czyżewska:

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Krzysztof Jackowski miał wizję. Twierdzi, że PiS niedługo odda władzę