Gdy tydzień temu okazało się, że to Krystyna Janda jest postacią, w którą Ewa Błachnio będzie musiała się wcielić, niewiele osób liczyło na udany występ, bo to niezwykle trudne zadanie. Satyryczka sprawiła jednak, że wszystkim, również jurorom, wprost opadły szczęki z wrażenia.

Pod nagraniem z jej występu, które opublikowano w mediach społecznościowych programu, już pojawiło się mnóstwo zachwytów i gratulacji. Trudno będzie przebić jej wykon.

Ewa Błachnio jako Krystyna Janda

Małgorzata Walewska już po kilku słowach wypowiedzianych przez artystkę kabaretową zauważyła, że ta świetnie oddaje barwę głosu aktorki. Mało tego, była też świetnie ucharakteryzowana, przez co bardzo ją przypominała, choć w rzeczywistości obie panie wcale nie są do siebie podobne.

Błachnio jako Krystyna Janda wykonała utwór „Na zakręcie”, który jest w zasadzie poezją śpiewaną. Pozornie może się więc wydawać, że miała łatwiej od tych, którzy grali szybkie, skoczne kawałki, ale wcale tak nie było. Przy okazji tego typu piosenek każdy dźwięk musi być wykonany kapitalnie, bo ewentualnych błędów zwyczajnie nie da się ukryć. Uczestniczka bez dwóch zdań podołała temu wyzwaniu.

Jak taka Krystyna Janda przypadła do gustu fanom?

W niecałą godzinę pod opublikowanym na Facebooku materiałem z występu Ewy Błachnio pojawiło się ponad 100 komentarzy, z czego znaczna większość to pochwały i gratulacje. Znalazły się nawet głosy, według których satyryczka wykonała wspomniany wyżej utwór lepiej od oryginalnej Krystyny Jandy.

– Uważam, że to wykonanie pani Ewy jest nawet lepsze od oryginału — ocenia jedna z zachwyconych widzek.

– Przeszły mnie dreszcze kiedy słuchałem tej interpretacji Ewy Błachnio. Było magicznie i naprawdę oddała klimat tego utworu wyznaje inny internauta.

– Super występ, Pani Ewo, gratulacje — chwali kolejna komentująca.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Twoja twarz brzmi znajomo”. W najnowszym odcinku zadebiutuje nowy juror. Kogo zastąpi?
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

Źródło: Super Express

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl