Do sieci trafiły bardzo zaskakujące informacje, które wypłynęły wprost od dziennikarza śledczego Piotra Krysiaka. Według relacji publicysty gwiazdor TVP Info miał zgwałcić uczestniczkę konkursu Miss Generation 2020. W rozmowie z Wirtualną Polską zdradził bardzo zaskakujące fakty dotyczące sprawy. Z kolei Onet dotarł do informacji, że może chodzić o Jarosława Jakimowicza. Gwiazdor skomentował oskarżenia.

Gwiazdor TVP Info, który miał dopuścić się tego czynu nie został ujawniony. Znane są okoliczności zajścia oraz gdzie pracuje i czym się zajmuje rzekomo zgwałcona kobieta. Piotr Krysiak przedstawił, jak wyglądała ta sytuacja zza kulis.

Gwiazdor TVP Info zgwałcił uczestniczkę Miss Generation 2020?

Piotr Krysiak, jest dziennikarzem śledczym, który pracuje w swoim fachu już od ponad 20 lat. Współpracował m.in. z TVP, czy Wprost. Na jego Facebooku pojawił się post, w którym opisał tę bulwersującą i zaskakującą sytuację. Oskarża on bowiem jednego z gwiazdorów Telewizji Polskiej o gwałt na uczestniczce Miss Generation 2020.

Ofiarą miała być trzydziestoletnia kobieta, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii i pracuje w jednej z tamtejszych firm, jako dyrektorka PR i marketingu. Do zdarzenia miało dojść rok temu, jednak postępowanie toczy się bardzo długo. Dziennikarz przytoczył fragment rozmowy i słowa pokrzywdzonej kobiety.

Według jej zeznań, które Piotr Krysiak zacytował na swoim Facebooku, 30-latka na początku lutego ubiegłego roku miała przygotowywać się do finałowego występu Miss Generation 2020. Kiedy wracała z warsztatów, zauważyła, że gwiazdor TVP szedł tuż za nią, a po otwarciu drzwi do swojego pokoju wepchnął ją do środka i przekręcił zamek, a następnie zgwałcił.

Dzień później kobieta miała udać się z hotelu, w którym przebywała do szpitala ginekologiczno-położniczego w Warszawie, gdzie poinformowała lekarza oraz policję o zajściu. Co więcej, miała pokazać funkcjonariuszom zarejestrowany film, na którym znajdował się gwiazdor TVP. Sama w ukryciu nagrała jeden z filmów, na którym co prawda nie widać oprawcy, jednak słychać, jak 30-latka prosi, by nie robił jej krzywdy.

Piotr Krysiak opowiedział o zdarzeniu

W rozmowie z Wirtualną Polską Piotr Krysiak opowiedział skąd dowiedział się o tym zdarzeniu, i jak dotarł do takich zadziwiających faktów.

Jestem dziennikarzem od ponad 20 lat, mam swoje sposoby zdobywania informacji, mam swoich informatorów. I czasem mam też, nie ukrywam, szczęście. A w tym zawodzie szczęście i przypadek bardzo często pomagają w zdobywaniu informacji i odkrywaniu mocno ukrytych spraw. Tak właśnie było tym razem: z jednym ze swoich informatorów rozmawiałem zupełnie o czymś innym i przy okazji wspomniał mi o tej historii – powiedział Piotr Krysiak dla Wirtualnej Polski.

Na tym nie koniec niespodzianek. Jak udało się ustalić Onetowi rzekomym sprawcą gwałtu i bohaterem historii Piotra Krysiaka miał być popularny Jarosław Jakimowicz. Aktor, który niedawno dał ,,niezły popis” na antenie TVP stanowczo odmawia i przysięga, że nie byłby zdolny do takich czynów.

Dlaczego od wielu miesięcy trwa śledztwo, a ja – podobno podejrzewany o gwałt – nawet nie zostałem przesłuchany?! Nikogo nie zgwałciłem! Przysięgam na zdrowie moich dzieci! Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet – twierdzi Jarosław Jakimowicz.

Aktor niejednokrotnie był zalewany falą hejtu. Sądzicie, że mógłby być zdolny do takich czynów?

Zobacz zdjęcie:

Gwiazdor
fot. facebook.com/pkrysiak.96.f

Dziennikarz Piotr Krysiak opisał na swoim Facebooku sytuację, w której jeden z gwiazdorów TVP miał rzekomo zgwałcić jedną z uczestniczek Miss Generation 2020.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: teleshow.wp.pl, onet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl