Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyciekają kolejne nazwiska zaszczepionych gwiazd, sensacyjna lista. ,,Krystyna Janda dzwoniła do aktorów seniorów”
Karol Osiński
Karol Osiński 02.01.2021 13:51

Wyciekają kolejne nazwiska zaszczepionych gwiazd, sensacyjna lista. ,,Krystyna Janda dzwoniła do aktorów seniorów”

gwiazdy
fot. Jakub Kaminski/East News, TRICOLORS/East News ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polskie gwiazdy coraz liczniej poddają się szczepieniom. Wiadomo już, że zaliczają się do nich takie osoby jak Krystyna Janda, czy Leszek Miller. Według moich informacji – Krystyna Janda dzwoniła do aktorów seniorów przed świętami z propozycją szczepień w WUM – napisał na Twitterze Mateusz Maranowski, dziennikarz Polsat News.

Warto przypomnieć, że szczepionki jako pierwsze miały być przeznaczone dla ludzi z tzw. grupy 0, czyli seniorów oraz osób pracujących dla służby zdrowia. Okazuje się, że coraz częściej szczepią się polskie gwiazdy, co jest nie w smak wielu ludziom.

Kolejne gwiazdy na liście zaszczepionych

Dziś, tj. w sobotę 2 stycznia Polsat News podał informację na temat kolejnych gwiazd zaszczepionych przeciw COVID-19. Jedną ze znanych osób, która poddała się szczepieniu, jest Maria Seweryn:

Tak, zaszczepiłam się. Nie sądziłam, że będzie afera z tego powodu, a teraz żałujępowiedziała aktorka w trakcie rozmowy z Polsat News. -Moi rodzice [Krystyna Janda i Andrzej Seweryn – red.], będąc seniorami, byli na liście osób do zaszczepienia. Ponieważ mój ojciec porusza się o kulach, pojechałam z nim na szczepienie.

-Nie było nikogo poza nami, pani doktor mnie zaprosiła i powiedziała, że ,,skoro już pani jest, niech pani wejdzie, jest otwarta dawka”. Ja z tego skorzystałam. Nie miałam poczucia, że to nieetyczne, ponieważ zrozumiałam to tak, że dawka się zmarnuje. Jadąc tam, nie myślałam, że mi się to przytrafi – dodaje Maria Seweryn.

Dodatkowo według ustaleń dziennikarza Polsat News, Mateusza Maranowskiego w puli zaszczepionych osób znaleźli się także Wiktor Zborowski i Krzysztof Materna.

Wiktor Zborowski i Krzysztof Materna są także na liście osób zaszczepionych w puli z WUMunapisał dziennikarz na swoim Twitterze.

Krystyna Janda i Leszek Miller zostali zaszczepieni poza kolejnością. Rząd zapowiedział wprowadzenie kontroli

Niedawno media obiegła informacja, że Krystyna Janda i Leszek Miller zostali zaszczepieni przeciw COVID-19, co bardzo nie spodobało się opinii publicznej. Jedną z osób, która publicznie skrytykowała popularną aktorkę, jest scenarzystka Ilona Łepkowska. Wobec tych doniesień rząd zdecydował o wprowadzeniu ścisłych kontroli listy zaszczepionych osób.

Wszystko wskazuje na to, że w szpitalu WUM doszło do bardzo poważnego nadużycia polegającego na dopuszczeniu grupy zero osób, które tam nie powinny się znaleźć. Nie można przejść obojętnie obok tej sytuacji – mówił szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

Jak wiadomo, w pierwszej kolejności szczepieni mieli być pracownicy służby zdrowia i seniorzy. Osoby powyżej 60. roku życia miały być osobiście zapraszane na szczepienia, o czym informował przed Nowym Rokiem wiceszef resortu zdrowia Waldemar Kraska.

Zobacz zdjęcie:

Gwiazdy

Dziennikarz Polsat News Mateusz Maranowski poinformował na Twitterze, że Wiktor Zborowski i Krzysztof Materna zostali zaszczepieni przeciw COVID-19.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl