Gwiazdy, które widzimy na pierwszych stronach gazet, a także ikony popkultury, wcale nie koniecznie mają wyższe wykształcenie. Jak się okazuje, tym osobom brak papierka nie przeszkodził w podbiciu świata i gromadzeniu milionów na swoich kontach. Co więcej, niektórzy nie mają nawet matury, choć tej jednej sławy nigdy byśmy o to nie podejrzewali.

Ucz się, ucz, bo nauka to potęgi klucz, to chyba ulubione przysłowie każdego rodzica. Jednak te, dorosłe już, dzieci, postanowiły pójść pod prąd i zamiast inwestować swój czas w podręczniki, postanowiły zainwestować je w swój talent, lub zwyczajnie świetną zabawę, i jak się okazało, wyszło im to całkiem nieźle. Kto by pomyślał, że te gwiazdy nie mają wykształcenia?

Gwiazdy bez wykształcenia

Znani i lubiani, sławni i bogaci, legendarni… gwiazd, które nie mają wykształcenia, jest cała masa, jednak istnieje kilka nazwisk, które w życiu byśmy o to nie podejrzewali, szczególnie jeżeli chodzi o kwestię braku egzaminu dojrzałości.

Jedną z najbardziej szokujących informacji może być fakt, że papierka nie udało zdobyć się byłemu prezydentowi, Aleksandrowi Kwaśniewskiemu. Choć był on na studiach, nigdy ich nie ukończył, jak się okazuje, nie był w stanie zdać wszystkich egzaminów, dlatego też nie złożył pracy magisterskiej. Zdziwieni? My bardzo, a to dopiero początek listy!

  1. Pudzianowski został ojcem, mamy zdjęcie dziecka. Imię, które wybrał, zaskoczy wszystkich
  2. Prywatny dramat córki prowadzącej „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor ujawniła, co dzieje się z Marysią

Gwiazdy bez matury

Nie każdy ma ochotę spędzać całe dnie w uczelnianych murach, jednak te gwiazdy postanowiły nie przystąpić nawet do egzaminu dojrzałości i jak się okazuje, niektóre z nich się nawet tym szczycą. 

Przykładem tego jest jeden z najsłynniejszych polskich muzyków, Zbigniew Hołdys, który sam przyznał, że w młodzieńczym wieku olanie matury było czymś, co napawało go dumą. Jak się okazuje, szkoły zawodowej nigdy nie ukończył też Maciej Maleńczuk. Nie po drodze z maturą miała również Agnieszka Chylińska i choć dość sporo osób słyszało, że egzaminu nie zdała również najsłynniejsza diva Edyta Górniak, mało kto wie, co robiła w tym czasie. Już wtedy błyszczała jako gwiazda, próbując swych sił na deskach Broadway’u.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gwiazdy
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Agnieszka Chylińska osiągnęła sukces bez matury.

gwiazdy
Piotr Molecki/East News

Aleksander Kwaśniewski nie ukończył studiów.

gwiazdy
fot. instagram.com/ edyta_gorniak

Edyta Górniak nie narzeka na brak rozpoznawalności. Gwiazda odniosła sukces bez wykształcenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Samolot runął na ziemię, wszyscy nie żyją. Tragiczne doniesienia z polskiej miejscowości
  2. Wyciekły materiały ze ślubu gwiazdy „Na Wspólnej”. Co tam się działo? Fani wstrzymali oddech
  3. Stało się. W obecności prezydenta minister podpisał ważny dla Polski dokument
  4. Tajemnicze zaproszenia na grobach w polskim mieście. Tysiące listów pojawiło się na cmentarzu komunalnym
  5. Zenek Martyniuk nie wytrzymał. Wszystko przez sugestie dziennikarza, „Facet musi jeść jak facet”

źródło: wloclawek.naszemiasto.pl

 

Poprzedni artykułMedia obiegła smutna wiadomość, niestety nie żyje. Jeszcze kilka dni temu rodzina błagała o modlitwę
Następny artykułTłumy wybiegły na ulicę, wszędzie jest policja. Sytuacja wymyka się spod kontroli
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.