Gwiazdy, które nie piją alkoholu. Istnieje przekonanie, że w świecie show-biznesu alkohol leje się strumieniami. Jest jednak spora liczba osób ze świata mediów, które deklarują abstynencję. Lista nazwisk może być dla was szokująca…

Jest wiele osób które świadomie zrezygnowały z picia alkoholu. Gwiazdy, które nie piją alkoholu chwalą sobie życie w trzeźwości i zauważają wiele plusów z tym związanych. Lepsze samopoczucie, zdrowa i jędrna skóra, brak kaca i polepszenie zdrowia to tylko kilka plusów. Lista żyjących w trzeźwości jest naprawdę długa. Sprawdźcie z nami, kto na niej jest!

Gwiazdy, które nie piją alkoholu

Edyta Olszówka 

Edyta Olszówka przez wiele lat zmagała się z chorobą alkoholową. Kilka lat temu udzieliła wywiadu dla magazynu Elle, w którym przyznała, że przestała pić, bo alkohol odebrał jej godność do samej siebie. 

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska przyznała, że w życiu prywatnym nie pije alkoholu, dlatego zagranie alkoholiczki w serialu Na Wspólnej stanowiło dla niej nie lada wyzwanie! Uważacie, że odpowiednio wcieliła się w tę trudną rolę? 🙂 Uważacie, że dobrze wykonała to zadanie aktorskie 

Kim Catrall

Aktorka Seksu w wielkim mieście uważa, że po emisji serialu narzucono jej wizerunek imprezowiczki, którą w rzeczywistości… nie jest! Kim zrezygnowała z alkoholu, bo, jak sama przyznaje, ma słabą głowę, a przede wszystkim nie lubi mieć kaca. 

Daniel Radcliffe

Po globalnym sukcesie Harrego Pottera Daniel, który wcielił się w role głównego bohatera, nie wytrzymał presji i popadł w alkohol. Na szczęście udało mu się wyjść z nałogu. Mamy nadzieję, że w swoim postanowieniu przetrwa jak najdłużej. 

Blake Lively

Blake Lively przyznała, że zrezygnowała z alkoholu, bo potrafi bawić się świetnie bez niego. Ponadto, jest teraz mamą dwójki dzieci i nie może sobie pozwolić na imprezowe szaleństwo. Gwiazda prowadzi spokojny tryb życia, a to korzystnie wpływa na jej wygląd, bo aż promienieje! 🙂 

Jim Carrey

Aktor przez wiele lat zmagał się z ciężką depresją i w związku z tym postanowił wyemilinować wszelkiego rodzaju używki ze swojego życia, w związku z tym całkowicie wykluczył alkohol, narkotyki, a także kawę! Chociaż Carrey słynie ze swoich komediowych ról, przeszedł naprawdę trudną drogę życiu — jego dziewczyna popełniła samobójstwo. 

Gwiazdy które nie piją alkoholu

gwiazdy, które nie piją
instagram.com @blakelively

Blake Lively jest najbardziej znana z roli Sereny van der Woodsen, w którą wcieliła się w serialu Plotkara.