Sceny łóżkowe z Kasią Figurą czy lesbijski seks w więzieniu. Gwiazdy czerpią dużo przyjemności ze scen łóżkowych w filmach i śmiało o tym mówią. 

#1. Jesse Metcalfe

Aktor znany z roli przystojnego, niepełnoletniego ogrodnika w serialu “Gotowe na wszystko”. Odgrywany przez niego bohater wszedł w burzliwy romans z przepiękną i zarazem żonatą Gabrielle Solis (odgrywana przez Ewe Longorie). Jak donoszą kolorowe magazyny, podczas sceny miłosnej z Longorią realizowanych było wiele dubli. Metcalfe miał powiedzieć wtedy reżyserowi, że “potrzebuje minuty, albo nawet dwóch”, aby opanować swoje podniecenie i zacząć od nowa. Szczerze mówiąc, wcale nas to nie dziwi.

ZOBACZ TEŻ: Kobiety, które kochają morderców, gwałcicieli i kanibali

#2 Laura Prepon

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jest to jedna z głównych aktorek serialu “Orange Is The New Black” emitowanego na Netflixie. Serial opowiada historię kobiet osadzonych w amerykańskim więzieniu, nie brakuje tu gorących, lesbijskich scen seksu w różnych konfiguracjach (w serialu zobaczymy nawet czworokąty!). Prepon (odgrywa postać Alex Vause), która wielokrotnie grała pikantne sceny z Taylor Schilling (odgrywa Piper Chapman), przyznaje że, bardzo lubi takie role i czerpie z nich niemałą przyjemność. No cóż, możemy teraz oglądać te pikantne sceny w zupełnie nowym świetle.