Gwiazdy lat 90. Jak dziś wyglądają? SZOK!

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Gwiazdy lat 90. to osoby, które pokochały miliony Polaków. Krzysztof Ibisz, Edyta Górniak czy Grażyna Torbicka to nazwiska, które nie pozostawiają nikogo obojętnym. Bardzo się zmienili?

Lata 90. to okres, do którego większość z nas wraca z dużym sentymentem. W tamtych czasach ludzie byli dla siebie jakby życzliwsi i nie odczuwało się chorobliwego pędu ku perfekcji. My chętnie przenieślibyśmy się do tamtych czasów, chociaż na chwilę. Zdolne i charyzmatyczne postaci, takie jak Edyta Bartosiewicz czy Cezary Pazura podbijały nasze serca. 

Niekwestionowane gwiazdy lat 90. to:

  1. Edyta Górniak – jej gwiazda rozbłysła podczas finału Eurowizji w 1994 roku, gdzie piosenkarka zajęła drugie miejsce z utworem To nie ja.
  2. Cezary Pazura – aktor wcielał się w rolę Posterunkowego Cezarego Cezarego. Jego kreacja porównywana była do tych, które były domeną Jima Carreya. Występował także w kultowych komediach Juliusza Machulskiego.
  3. Krzysztof Ibisz – od 1993 do 1996 roku, prezenter prowadził lubiany teleturniej Czar par.
  4. Zygmunt Chajzer – król polskiej telewizji lat 90. Program Idź na całość pokochały rzesze Polaków.
  5. Edyta Bartosiewicz – wokalistka zasłynęła z przeboju Jenny i Skłamałam. Niestety o piosenkarce przycichło.

Jak Edyta Górniak wspomina Eurowizję?

– Nigdy dopóki żyję nie zapomnę tego dnia.
Nie zapomnę wewnętrznej walki i poziomu stresu, z którym wyszłam na scenę. Przepięknie brzmiącej orkiestry.
Szacunku całej produkcji dla zaledwie 22 letniej młodej dziewczyny, którą wtedy byłam. Nie zapomnę stojących owacji wszystkich reprezentantów kolejnych krajów i oszołomienia, że to 3 minutowe wystąpienie zmieniło bieg historii.. nie tylko mojej. – napisała na swoim Facebooku.

– Czy to naprawdę wydarzyło się tak dawno temu ?… A jakby w zeszłym tygodniu. Pamiętam każdy szczegół, wszystkie listy od Fanów, które trzymałam przez tydzień pod poduszką w hotelu, niczym talizman.Czułam ogromne ciepło płynące z Polski i czułam ogromną odpowiedzialność. Także strach i ten fatalny ból krtani… Dublin był wtedy piękny. I bardzo wietrzny.

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Polacy piją coraz więcej. Najnowsze badania GUS
  2. Gadżety erotyczne. Najnowsze trendy
  3. Powiększenie piersi? Mamy lepszy sposób! Zobacz te 3 biustonosze