Wiele polskich gwiazd zdecydowało się wykorzystać weekend majowy na długi i intensywny odpoczynek. Niektóre z nich nawet opuściły granice naszego kraju. Wiemy, gdzie majówkę spędzają Małgorzata Kożuchowska, Martyna Wojciechowska i Klaudia Halejcio.

Największe polskie gwiazdy zdecydowały się wyjechać do egzotycznych miejsc i zrelaksować się przed powrotem do obowiązków zawodowych. O wszystkim informują na bieżąco na swoich social mediach.

Gdzie majówkę spędzają Małgorzata Kożuchowska, Martyna Wojciechowska i Klaudia Hajecio?

Weekend majowy trwa w najlepsze. Jest to idealna okazja na odpoczynek i zrelaksowanie się przed powrotem do pracy, a także spotkanie się z najbliższymi. Wielu Polaków wykorzystuje długi weekend, aby wyjechać poza miasto i oderwać się od szarej rzeczywistości. Okazało się, że największe polskie gwiazdy także zdecydowały się na krótki urlop i wyjazd poza granice naszego kraju.

Jedną z gwiazd, która postanowiła wykorzystać majówkę na wyjazd zagranicę jest Klaudia Halejcio. Aktorka udała się na Seszele, gdzie nie można narzekać na zimno i nieciekawe krajobrazy. Gwiazda jest bardzo aktywna na swoich social mediach, dlatego na bieżąco informuje fanów, jak przebiegają jej wakacje w tropikach.

Kolejną popularną polską aktorką, która w trakcie weekendu majowego pokusiła się o wyjazd do innego kraju, jest Małgorzata Kożuchowska. Znana między innymi z serialu „Rodzinka.pl” gwiazda udała się zagranicę w ramach urodzinowej niespodzianki. Nie znamy dokładnego miejsca jej pobytu, ale widoki, jakie prezentuje na swoim Instagramie, przypominają malowniczą Toskanię.

O wyjazd w tropiki pokusiła się także Martyna Wojciechowska. Znana podróżniczka doskonale zna nawet najodleglejsze zakątki świata. Gwiazda zdecydowała się majówkę w tropikach. Podobnie, jak w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej, nie podała ona swojej dokładnej lokalizacji, ale patrząc na piaszczyste plaże i rozłożyste plamy można podejrzewać, że na swój cel podróży wybrała jeden z egzotycznych krajów.

Martyna Wojciechowska
Instagram/martyna.world
Martyna Wojciechowska
Instagram/martyna.world

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.