Klaudia Halejcio ma córkę! Aktorka urodziła 2 czerwca 2021 roku. Na swoim profilu na Instagramie wrzuca sporo zabawnych filmików i uroczych zdjęć codziennego życia z jej partnerem i dzieckiem. Jakie imię dla dziewczynki wybrała gwiazda? Odpowiedź was zaskoczy.

Klaudia Halejcio to polska aktorka telewizyjna i filmowa, znana z takich produkcji jak Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52. Pojawiła się też w filmach Popiełuszko. Wolność jest w nas i Historia Roja.

Polska publiczność może ją też kojarzyć z programów Taniec z gwiazdami, Remont w prezencie i Dance Dance Dance. Prywatnie jest partnerką biznesmena Oskara Wojciechowskiego i od niedawna: dumną mamą.

Jak ma na imię córka Klaudii Halejcio?

Halejcio zdecydowała, że córka jej i Oskara będzie mieć na imię Nel. Bardzo zależało jej na tym, by imię było oryginalne i niepowtarzalne.

Klaudia Halejcio deklaruje też, że jeśli kiedyś urodzi syna, nazwie go Staś. Aktorka bardzo kocha powieść Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”, dlatego zdecydowała się na te dwa imiona.

Halejcio pokazała pokój dla córeczki

Aktorka na bieżąco relacjonuje swoim fanom przygody z życia początkującej mamy. Chętnie publikuje też fotografie z sesji zdjęciowych, przedstawiające małą Nel.

O perypetiach wychowawczych młodej mamy przeczytacie więcej TUTAJ. Niedawno gwiazda pokazała, jak wygląda pokój jej córki.

Halejcio mieszka w pięknej, eleganckiej willi, więc i pokój jej córki jest urządzony z dużym smakiem. Wnętrze jest przytulne, utrzymane w odcieniach zgaszonej bieli i pudrowego różu. W tle za aktorką widzimy urocze pluszaki, wygodny fotel i półkę z książeczkami dla dzieci.

Sami oceńcie – jak podoba się wam taki styl pokoju dziecięcego? I jakie według was jest najlepsze imię dla dziewczynki?

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje Mieczysław Korczak