Halina Kunicka znów ma powody do radości! Gwiazda odnalazła radość u boku znanego i cenionego kompozytora, który od wielu lat jest jej najlepszym przyjacielem. Kto powiedział, że kobiety w dojrzałym wieku nie mogą być szczęśliwe?

Wieloletnia znajomość Haliny Kunickiej i Jerzego Derfela przerodziła się w prawdziwą przyjaźń. Chociaż para zna się już ponad pół wieku, dopiero niedawno artystka zdecydowała się publicznie opowiedzieć o ich niezwykłej relacji. Jak wyglądał początek ich znajomości?

Kim jest przyjaciel Haliny Kunickiej?

Przyjacielem Haliny Kunickiej jest jeden ceniony polski kompozytor – Jerzy Derfel. Artystka może na niego liczyć w każdej sytuacji. Oboje stracili najbliższe osoby. W 2006 roku zmarł mąż artystki, Lucjan Kydryński, a pięć lat temu odeszła żona Jerzego. Chociaż Halina Kunicka ma liczną rodzinę, czasami doskwiera jej samotność. W takich sytuacjach wspiera ją Jerzy:

– Chodzimy na koncerty, do teatru. Trzymamy się razem. To wielkie bogactwo mieć kogoś bliskiego – powiedziała Halina Kunicka na łamach Dobrego Tygodnia.

Kunicka i Derfel znają się od wielu lat i nieustannie pielęgnują swoją przyjaźń. To dzięki niemu piosenkarka ma poczucie, że nie jest samotna.

Halina Kunicka odnalazła spokój

Halina Kunicka nazywa pieszczotliwie Jerzego Derfla sporą figurką z chińskiej porcelany ze względu na to, że mężczyzna jest delikatny i wrażliwy. W rozmowie z Dobrym Tygodniem piosenkarka wypowiedziała się o swoim przyjacielu w samych superlatywach:

– Czuwa nade mną. Przez telefon rozmawiamy kilka razy dziennie. Dzwoni co rano, żeby się dowiedzieć, jak się czuję. Jest na każde wezwanie. On też zawsze może liczyć na mnie. Od czasu kiedy odszedł mój mąż, z czym nie mogę się pogodzić, to obecność takich przyjaciół jak Jurek wyzwala mnie z samotności. Daje mi poczucie, że nie jestem tak całkiem sama – wyznała gwiazda w rozmowie z czasopismem Dobry Tydzień.

Wsparcie Jerzego jest nieocenione. Kompozytor troszczy się o Kunicką i dba o to, by nie doskwierała jej samotność. Para spędza wspólnie czas i często można spotkać ich na oficjalnych wydarzeniach. 

Mamy nadzieję, że ich przyjaźń będzie trwała jeszcze przez długie lata!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

halina kunicka
facebook.com/halina.kunicka.fanclub

Halina Kunicka to królowa polskiej estrady.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNie żyje 26-letni model. Upadł podczas pokazu mody
Następny artykułKot bengalski, w którym zakochały się miliony osób na całym świecie. Jest piękny!