Halina Kozioł nie żyje. Tragiczną wiadomość o śmierci wybitnej Polki, za pomocą mediów społecznościowych, przekazała jej córka oraz Oświęcimskie Centrum Kultury, z którym kobieta była związana przez lata. – Żegnaj Piękny Człowieku –  czytamy w poruszającym wpisie. Polacy pogrążyli się w smutku

Polskę obiegła niezwykle smutna wiadomość. Niestety nie żyje Halina Kozioł. Słynna Polka odeszła w wieku 67 lat. Rodzina i instytucje wspominają ją w pięknych słowach. Niezwykła kobieta na zawsze zostanie w pamięci wielu Polaków.

Nie żyje Halina Kozioł

Halina Kozioł zmarła 25 sierpnia 2020 roku w wieku 67 lat. Słynna Polka, znana w Oświęcimiu malarka, marszandka i właścicielka Galerii Pro Arte zmagała się ze stwardnieniem zanikowym bocznym.

Halina Kozioł zachorowała w 2017 roku. Niestety, z dnia na dzień choroba postępowała, upośledzając kolejne funkcje mięśni ciała. Po trzech latach rodzina artystki przekazała niezwykle smutną wiadomość. 

  1. Koniec wątpliwości, wiceminister zdrowia przekazał ważną wiadomość. Wielu Polaków odetchnie z ulgą
  2. Media donoszą. Już niedługo mogą się pojawić nowe ograniczenia

Rodzina przekazała tragiczną wiadomość

– Dziękuje, że byliście z mamą, zawsze, wtedy gdy było dobrze i wtedy gdy toczyła nierówną walkę – napisała w poniedziałek 24 sierpnia córka Haliny Kozioł, informując o śmierci mamy. 

Tragiczne wieści przekazał również Osiedlowy Dom Kultury Zasole. Bez wątpienia Halina Kozioł zapisała się w pamięci wielu Polaków, o których sama malarka nigdy nie zapomniała. 

Dziękowała za wszystkie Wasze dobre słowa, za pamięć… Cieszyła sie gdy o Was wspominałam – dodała jej córka. 

Pogrzeb Haliny Kozioł odbędzie się w środę 26 sierpnia na Cmentarzu Komunalnym w Oświęcimiu w godzinach 13-14. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Polskę obiegła niezwykle smutna wiadomość. Niestety, w poniedziałek 24 sierpnia zmarła Halina Kozioł.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła decyzja w sprawie maseczek. Właśnie zmieniły się wytyczne
  2. Michał Olszański ujawnia zatrważającą prawdę o swoich zwolnieniach z TVP i Trójki. „Zakazali mi emisji wywiadu z drag queen”
  3. Michał Olszański zwolniony z TVP po 21 latach. Nawet nie mógł pożegnać się z widzami
  4. Była żona wyśmiała Krzysztofa Ibisza. Anna Nowak-Ibisz nie zostawiła suchej nitki
  5. Rodzice, uważajcie na swoje dzieci. Polskę właśnie obiegła wstrząsająca wiadomość
  6. Niesamowite nowości na półkach w Biedronce. Koniecznie zwróć na nie uwagę, wielka uczta gwarantowana

 źródło: Facebook

 

 

Poprzedni artykułBędzie kolejne zamrożenie gospodarki? Ministerstwo finansów zabrało głos, jeszcze niedawno zapewniali, że nie
Następny artykułPilny apel ministerstwa. Nagle podjęli decyzję
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.