Halina Mlynkova z pewnością nie spodziewała się takich słów ze stron swojego męża Leska Wronki. No właśnie, jeszcze męża czy już byłego małżonka? Już od dłuższego czasu media donoszą, że w ich związku nie układa się najlepiej. Dodatkowo nagłe słowa mężczyzny dolały oliwy do ognia. – Byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną – słyszymy.

Halina Mlynkova wciąż nie odniosła się do całej sytuacji, ani nie potwierdziła plotek o rozstaniu. Teraz jednak niespodziewanie głos zabrał jej mąż. Lesek Wronka przerwał milczenie. 

Halina Mlynkova i Lesek Wronka

Już od dłuższego czasu w mediach da się słyszeć kolejne doniesienia o rozstaniu popularnej polskiej piosenkarki z czeskim producentem muzycznym. Niedawno pisaliśmy o tym, że wokalistka wróciła z synem do Warszawy i zamieszkała w mieszkaniu na Mokotowie, które kupił jej były mąż. Jak do tej pory artystka nie potwierdziła żadnych plotek o jej rozstaniu z Leskiem Wroną.

Jednak tym razem producent muzyczny zrobił coś, co może świadczyć o tym, że ich małżeństwo jest już skończone. W swojej najnowszej piosence Kochałaś na niby nie szczędzi gorzkich słów. 

  1. TVP przekazało zatrważającą wiadomość. Nic nie dało się zrobić, nie spodziewali się śmierci
  2. Klienci 10 banków w Polsce bez dostępu do pieniędzy. Złe wieści dla klientów PKO BP, mBank, Alior Banku, Pekao, ING
  3. Ministerstwo zdrowia właśnie podało najgorszą możliwą wiadomość. Polacy zamarli

Lesek Wronka: Byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną

Kilka dni temu na kanał na YouTube trafiła piosenka Leska Wronki. Zdaniem wielu jej słowa mówią same za siebie i nie pozostawiają żadnych złudzeń. Czyżby wszystkie plotki o rozpadzie małżeństwa okazały się być prawdziwe? 

— Miało być super, bo fajnie mieć wszystko, karierę, willę, może jeszcze dziecko. Cały czas uśmiech, pozy, makijaże, po co ci flesze? W końcu już kojarzę. Chyba nawet chwilę chciałaś być ze mną, ale byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną. Odeszłaś, zabrałaś dwie lampy, fotel. Wspólne marzenia zamieniłaś na hotel — śpiewa muzyk.

Jak informuje fakt.pl Halina Mlynkova miała mieć dosyć życia gospodyni domowej, tęskniła za kontaktami z fanami oraz koncertami. Pół roku temu wróciła do Polski, a na Instagramie usunęła wszystkie zdjęcia z mężem.

Myślicie, że to już definitywny koniec?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Nowa piosenka Leska Wronki jest bardzo wymowna.

Halina Mlynkova
fot. instagram.com/lesekwrona

Mąż popularnej wokalistki nie szczędzi gorzkich słów na nagraniu.

Halina Mlynkova
fot. instagram.com/halinamlynkova

Piosenkarka nie potwierdziła doniesień o rozstaniu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na miejscu mnóstwo karetek, policja i śmigłowiec ratunkowy. Porażające wiadomości z polskiej miejscowości
  2. Dwie osoby nie żyją, wielu rannych, nagle wybuchł chaos. Wiadomości z zagranicy obiegły media
  3. Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 50 lat. Wszyscy Polacy znają osoby z fotografii, poznajecie ich?
  4. Edytę Górniak zaliczyła spektakularną wpadkę w TVP. Poniosło ją do granic możliwości, natychmiast zaczęła się tłumaczyć
  5. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  6. Kotlety schabowe według przepisu Ani Starmach wprost z MasterChefa, niebo na talerzu i dodatki, które pokochasz

Źródła: pomponik.pl, fakt.pl

 

Poprzedni artykułŚwiat właśnie obiegły tragiczne informacje. Stało się najgorsze, nie żyje ikona, wszyscy żegnają wybitną kobietę
Następny artykuł„Familiada” świętuje 26 urodziny, oglądacie? Pamiętacie kultowe wpadki?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl