Hanka Bielicka zapisała się złotymi literami w świadomości wielu Polaków. Była uwielbiana przez setki widzów w całym kraju. Niedawno na jaw wyszła największa tajemnica charyzmatycznej osobowości telewizyjnej, o której możemy przeczytać na łamach portalu styl.fm

Słynęła z pięknych kapeluszy, była kopalnią ciekawych i zabawnych anegdot, przekazywanych z pokolenia na pokolenie, bawiła do łez. Jednak niewiele osób zdawało sobie sprawę, że przeżyła kryzys. Hanka Bielicka znalazła się na życiowym zakręcie. Co się wydarzyło w jej życiu?

Co wydarzyło się w życiu Hanki Bielickiej?

Niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że gwiazda przeszła prawdziwą życiową tragedię. Często zdarza się tak, że osoby, które są uwielbiane przez tłumy, a na estradzie bawią do łez, w życiu prywatnym mierzą się z poważnymi problemami. Podobnie było w przypadku Hanki Bielickiej, która przeszła wiele trudnych momentów w życiu

Hanka Bielicka przeżyła zawód miłosny

Gwiazda nie miała szczęścia w miłości. przez wiele lat związana była z legendarnym aktorem, Jerzym Duszyńskim, jednak ich związek nie należał do udanych. Po wielu latach cierpienia znalazła prawdziwą miłość i to właśnie dla Jerzego Baranowskiego niej rozwiodła się z Duszyński. Jednak również tym razem los jej nie sprzyjał. Jak możemy przeczytać na łamach portalu styl.fm:

— Problem polegał na tym, że Jerzy Baranowski, autor tekstów słynnego radiowego Podwieczorku przy mikrofonie, był żonaty. Hanka kochała i… czekała. W końcu jej drugi Jerzy wziął rozwód, ale… nie dla niej. Dla młodej dziewczyny, która wkrótce urodziła mu dziecko — podaje portal. 

— Odchorowałam to mocno, myślałam nawet o samobójstwie — słowa Bielickiej możemy przeczytać na stronie styl.pl.

Po tym traumatycznym epizodzie artystka nie związała się już z żadnym mężczyzną. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

hanka bielicka
instagram.com @tvp_kultura

Chociaż Hanka Bielicka zasłynęła jako artystka kabaretowa, nie można zapominać o jej wybitnych rolach filmowych. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułLevi’s Ribcage – kolekcja jeansów z najwyższym stanem w historii Levi’s
Następny artykułIrena Santor mieszka w domu opieki. Chciała być bliżej męża