Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hanna Lis ma dziś okrągłe urodziny. Gwiazda prawie w ogóle się nie zmieniła. Czego jej życzycie?
Kinga Majewska
Kinga Majewska 13.05.2020 16:59

Hanna Lis ma dziś okrągłe urodziny. Gwiazda prawie w ogóle się nie zmieniła. Czego jej życzycie?

agnieszka woźniak-starak
instagram.com/eva_minge

Hanna Lis to dziennikarka, która przez wiele lat zajmowała się tematyką polityczną i newsową. Prowadziła i współtworzyła czołowe programy informacyjne i publicystyczne w Telewizji Polskiej, Polsacie i TV4, a następnie działała m.in. dla TVN Style. Gwiazda nie raz wspominała o tym, że mimo swojej pasji dziennikarskiej, nie lubi popularności, która jest z tym związana. Dziś gwiazda obchodzi swoje 50. urodziny, ale zdecydowanie wygląda kilka lat młodziej! Życzymy jej nieustających pasm sukcesów oraz samych powodów do radości. A wy?

ciąża

Hanna Lis jest jedną z bardziej popularnych dziennikarek w Polsce. Na początku swojej kariery związana była z publicystyką, jednak jej związek z Tomaszem Lisem i udział w programie Azja Express sprawił, że zaczęło się nią interesować coraz więcej osób. Dziś obchodzi swoje 50. urodziny! Gwiazda zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. Jak ona to robi?

Hanna Lis zdecydowanie nie wygląda na 50 lat. Tu na zdjęciu z młodości.