Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 13.07.2020 19:35

Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu

Hanna Lis
fot. instagram.com/hanna_lis

Hanna Lis zaskoczyła swoim emocjonalnym komentarzem dotyczącym wyborów prezydenckich. Gwiazda w mocnych słowach oceniła Szymona Hołownię i Władysława Kosiniaka-Kamysza. Takich wrażeń nikt nie mógł się spodziewać.

Hanna Lis publicznie skomentowała wyniki wyborów prezydenckich. Chociaż nie zostały jeszcze ogłoszone oficjalne dane, to dziennikarka wyraziła swoje niezadowolenie z zaistniałej sytuacji. O wszystko obwinia dwóch polityków.

Hanna Lis ostro komentuje wybory

Wybory prezydenckie już za nami. Choć oficjalnych wyników jeszcze nie ma, według Państwowej Komisji Wyborczej nie ma szans na zmianę werdyktu. Hanna Lis wyjątkowo oburzona po oświadczeniu PKW postanowiła wylać swoją frustrację za pośrednictwem Twittera.

Gratulacje dla Szymona Hołowni, twój interes partyjny wygrał z racją stanu, zanim nawet zdążyłeś stworzyć partię. Raczej już jej nie stworzysz. Na Władysława Kosiniaka-Kamysza nawet szkoda klawiatury. Scenariusz węgierski niczego was nie nauczył — napisała w poście rozemocjonowana dziennikarka.

  1. Paulina Młynarska do Kingi Dudy: „Twój tato zgotował ludziom horror. Co ty tam w ogóle wczoraj robiłaś?”
  2. Nagle wybuchł protest pod Pałacem Prezydenckim. Awantura, przepychanki, dzieje się teraz
  3. Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory

Hanna Lis niezadowolona z wyniku wyborów

Dziennikarka wyraźnie zaznaczyła, że nie podoba jej się postawa polityków, którzy mogli wpłynąć na wyborców i pomóc w wygranej Rafała Trzaskowskiego. Według oszacowań brak głosów wyborców Hołowni, Bosaka i Kosiniaka-Kamysza dał wyraźną przewagę Andrzejowi Dudzie.

Hanna Lis pod emocjonalnym postem otrzymała setki komentarzy. Internauci są podzieleni — jedna z grup twierdzi, że złość na polityków jest jak najbardziej uzasadniona. Inni wygłaszają, że złościć można się tylko na siebie. Jak oceniacie zachowanie Hanny Lis? Czekamy na wasze opinie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Gratulacje @szymon_holownia, twój interes partyjny wygrał z racją stanu zanim nawet zdążyłeś stworzyć partię. Raczej już jej nie stworzysz. Na @KosiniakKamysz nawet szkoda klawiatury. Scenariusz węgierski niczego was nie nauczył. https://t.co/ImrX5dwluq

— Hanna Lis (@hanna_lisowa) July 12, 2020

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w „Kuchennych Rewolucjach”
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Nikt nie zauważył zmiany jednego szczegółu w wyglądzie żony Morawieckiego, podczas wyborów. Zaufali stylistce?
  4. Nie do wiary, gdzie był Jarosław Kaczyński w chwili ogłoszenia wyników wyborów. Skupił się na jednej rzeczy
  5. Agata Duda wybrała się na zakupy. Wyborczy stres rozładowała w sklepie. Nie zgadniecie, którym
  6. Kinga Duda musiała mieć łzy w oczach, gdy przeczytała jedną wiadomość. Dostała ją tuż po wyborach

Źródło: twitter.com