Hanna Lis opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis, który bardzo zaniepokoił internautów. Bądźcie proszę dzisiaj z nami – napisała, błagając wszystkich o modlitwę. Znana dziennikarka przeżywa prawdziwy dramat? Niestety, chodzi o najbliższą jej osobę. Jak się okazuje, jest w bardzo ciężkim stanie. 

Hanna Lis ma pilny apel do bliskich, znajomych i internautów. Gwiazda błaga wszystkich o modlitwę i wsparcie. Niestety, chodzi o mamę dziennikarki. Jest bardzo źle. 

Hanna Lis błaga o modlitwę

– Moja Mami. Bądźcie proszę dzisiaj z nami. Modlitwa, kciuki, dobre myśli. Wszystko nam się przyda. Z góry dziękuję – napisała na Twitterze Hanna Lis.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że stan zdrowia mamy słynnej dziennikarki znowu uległ pogorszeniu. Wpis gwiazdy zaniepokoił jej fanów. 78-letnia kobieta ma poważne problemy ze zdrowiem. Poprzednim razem spędziła pół roku w szpitalu, lekarze nie dawali jej szans, a Hanna Lis już żegnała się z mamą.  

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Dramatyczne informacje z kraju. Policja właśnie potwierdziła, nie żyje 58 osób
  2. Media donoszą. Już niedługo mogą się pojawić nowe ograniczenia

Dramat Hanny Lis

Hanna Lis przeżywa prawdziwy dramat. Jak się okazuje, stan ukochanej mamy dziennikarki nagle się pogorszył. 78-letnia Aleksandra Kedaj w 2014 roku dzień przed wigilią, doznała zawału, wylewu i zatrzymania krążenia.

– Moja mama od dwóch lat jest przykuta do łóżka. Niestety, polskie państwo kompletnie daje ciała, jeśli chodzi o pomoc dla takich ludzi. A ciężar finansowy jest ogromny i niełatwo go unieść, o czym przekonuje się każdy, kto ma pod opieką osobę przewlekle chorą – cytuje słowa Hanny Lis sprzed kilku lat Pomponik.pl.

Mama Hanny Lis była korespondentką Życia Warszawy w Rzymie, a także pracowała w Dzienniku Telewizyjnym. Spełnijmy apel dziennikarki i bądźmy przy jej rodzinie ciepłymi myślami.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Hanna Lis apeluje do internautów. Dziennikarka błaga o pomoc. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła decyzja w sprawie maseczek. Właśnie zmieniły się wytyczne
  2. Michał Olszański ujawnia zatrważającą prawdę o swoich zwolnieniach z TVP i Trójki. „Zakazali mi emisji wywiadu z drag queen”
  3. Justyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała się prosto z wanny. Co za widok
  4. Jedno wspomnienie ciągnie się za nim do dziś. Czy Robert sobie kiedykolwiek wybaczy?
  5. Żona Sławomira wybiegła na scenę. Widzowie zamarli, teraz wszyscy mówią tylko o jednym
  6. Domowy napój, który jak odkurzacz oczyści tętnice. Nasi zachodni sąsiedzi stosują przepis od stuleci

źródło: pomponik.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.