Hanna Lis w jednym z wywiadów dla Krzysztofa Ibisza wróciła wspomnieniami do czasów, kiedy miała zagrożoną ciążę. To, co usłyszała od lekarza podczas badania, z pewnością będzie pamiętać do końca życia. Wtedy słowa medyka nią wstrząsnęły. To co, może wyskrobiemy?

Hanna Lis miała zagrożoną ciążę. Teraz jest szczęśliwą mamą dwójki córek, ale pierwszej o mały włos nie straciła. Najbardziej wstrząsające jest to, co powiedział jej lekarz podczas badania.

Hanna Lis: dzieci

Hanna Lis jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: 19-letniej Anny i 21-letniej Julii. Ich tatą jest przedsiębiorca Jacek Koziński, z którym Lis przez pewien czas była związana. Obie ciąże popularnej dziennikarki były zagrożone.

W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie Demakijaż opowiedziała o tych wstrząsających wydarzeniach sprzed ponad 20 lat. Jej wyznania zdążyły się już odbić szerokim echem w show-biznesie.

Pierwszej ciąży Hanna Lis o mały włos nie straciła. Jednak najbardziej wstrząsające w tym wszystkim są słowa jednego z lekarzy, które prezenterka telewizyjna usłyszała podczas badania.

— Julki o mały włos nie straciłam. Pamiętam, że leżałam w szpitalu i nad głową lekarze mówili: Nie, to jest już po ciąży, jeden mówił do drugiego: To co, może wyskrobiemy? Ja leżałam, w ogóle nie widziałam, co się dzieje — wyznała.

  1. Randka z kochankiem zakończyła się dramatem, nie żyje młoda kobieta. Ujawniono przyczynę śmierci, mężczyzna usłyszał wyrok
  2. Nowy zakaz obowiązuje od dziś. Maseczki są obowiązkowe w nowych miejscach, nikt nie miał pojęcia
  3. Sejm podjął ostateczną decyzję. W grudniu czekają nas spore zmiany, chodzi o niedziele handlowe

Hanna Lis miała zagrożoną ciążę

Powiedziała również, że to była jedna z najgorszych nocy w jej życiu. Z pewnością długo jej nie zapomni.

— Tak przeleżałam całą noc, pod dwiema kroplówkami, i rano zawieźli mnie na wózku inwalidzkim, żeby zrobić USG i zobaczyć, jak to lekarz nazwał, „czy to już się ewakuowało”. Było to, delikatnie rzecz ujmując, bardzo przykre — dodała.

Kiedy niemal wszyscy wokół stracili już nadzieję, dziennikarka wciąż wierzyła, że uda się uratować jej córeczkę. Kluczowe miało się okazać kolejne badanie USG.

— Pamiętam, że lekarz zaczyna mi jeździć tym urządzeniem po brzuchu i mówi tak nagle: Słuchajcie, Jezus Maria, to żyje!. Wtedy dostałam takiego kopa — przyznała.

Hanna Lis: córki

Teraz obie jej córki są już dorosłe i zupełnie zdrowe. Co studiują córki Hanny Lis?

Starsza z nich, Julia, wyjechała na studia do Amsterdamu i studiuje communication science — połączenie PR, marketingu, zarządzania mediami i dziennikarstwa — jak donosi portal Pomponik.

Jest również szczęśliwie zakochana. Wybrankiem jej uczuć jest Holender Thomas, który jest bardzo wysoki.

— Czuły, troskliwy, mierzy 194 cm wzrostu — zachwyca się Hanna, jak wspomina Pomponik.

Z kolei młodsza córka zdała w tym roku maturę. W wywiadzie z 2019 roku dziennikarka zdradziła, że dziewczyna marzy o studiowaniu historii sztuki na zagranicznej uczelni.

Smutne wspomnienia z okresu ciąży wróciły do Hanny Lis niedawno. Dziennikarka pod koniec października zabrała głos w sprawie projektu działaczki prolife Kai Godek, dodając wpis za pośrednictwem Instagrama.

— Obie ciąże zagrażały mojemu życiu i zdrowiu, na początku drugiej lekarz wprost mówił, że powinnam ją przerwać. Zdecydowałam, że zaryzykuję. To była moja decyzja i moje ryzyko. Jako matka nie wyobrażam sobie świata, w którym moje córki będą przez polityków zmuszane do rodzenia — napisała wtedy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Hanna Lis
fot. instagram.com/hanna_lis

Hanna Lis miała zagrożoną ciążę.

hanna lis
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Wyznała, że podczas jednego z badań usłyszała od lekarza wstrząsające słowa.

Hanna Lis: wiek
fot. instagram.com/hanna_lis

Dziennikarka pod koniec października wypowiedziała się również na temat projektu Kai Godek.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Policja wkroczyła do akcji, szarpaniny podczas Strajku Kobiet. Kordony wyłapują przypadkowych demonstrantów
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Tragiczna wiadomość z rana. Nie żyje wybitny wokalista, o śmierci poinformował m.in. Robert Gawliński
  4. Edyta Górniak rozwiewa wątpliwości: „Gdybym faktycznie powiedziała, że w szpitalach […] są statyści, to byłoby to absurdem.”
  5. Niespodziewanie gruchnęła wiadomość o drugim dziecku. W ostatnim wywiadzie Joanna Krupa wszystko potwierdziła
  6. Kot rzucił się w stronę płaczącego dziecka. Sekundę później dzieje się niemożliwe, rodziców zamurowało
  7. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)

Źródła: plotek.pl, pomponik.pl, gala.pl, instagram.com, wikipedia.org

 

Poprzedni artykułPierwsze doniesienia o tegorocznym Sylwestrze. Wiceminister zdrowia rozwiał wszelkie nadzieje, będzie wyglądać zupełnie inaczej
Następny artykułPamiętacie Norberta z „M jak miłość”? Mariusz Sabiniewicz nie żyje od kilku lat, jego ostatnie chwile były wstrząsające
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl