Hanna Lis: Azja Express odmieniło jej życie. Dziennikarka dała się poznać z zupełnie innej strony i zyskała ogromną sympatię widzów! Gwiazda pozytywnie wspomina udział w programie: Miałam ochotę spakować plecak i wrócić do Azji.

Życie dziennikarki naprawdę zmieniło się po udziale w programie. Daleka podróż w nieznane i zupełnie nowe doświadczenia sprawiły, że Hanna Lis Azja Express długo nie zapomni! Jak dziennikarka wspomina swój udział w show? Zebrane doświadczenie i przeżyta przygoda sprawiły, że zaczęła zupełnie inaczej postrzegać życie!

Hanna Lis: Azja Express ją odmieniło

Program, w którym gwiazdy muszą wykazać się sprytem i zręcznością, stał się prawdziwym hitem. Format polegający na wyścigu celebrytów w parach sprawił, że mogliśmy zobaczyć naszych idoli w zupełnie nowym, nieznanym nam dotąd świetle. Jednym z przykładów, kiedy gwieździe wyszło to na dobre, jest Hanna Lis. Azja Express pokazało nam dziennikarkę w nowych sytuacjach, a ona sama przyznaje, że program dał jej zupełnie nowe spojrzenie na świat.

– Azja dała mi gigantyczny zastrzyk pozytywnej energii. Jedziesz do wioski pozbawionej  prądu i kanalizacji, w której ludzie funkcjonują w skrajnie ciężkich warunkach, a mimo to są uśmiechnięci, szczęśliwi, życzliwi. Ich codzienność jest naprawdę niewyobrażalnie trudna, a mimo to są zadowoleni z życia – przyznała gwiazda w wywiadzie z weekend.gazeta.pl.

Hanna Lis w Azja Express przeżyła przygodę życia

Dziennikarka przyznała, że zderzenie z rzeczywistością po powrocie do Polski było dla niej ciężkie. Nie przygotowała się na to, że po spotkaniu się z życzliwością ludzi za granicą będzie narażona na hejt z powodu jej występu w programie. 

– Wracamy więc z tej Azji naładowani jej fantastyczną, dobrą energią i na dzień dobry zderzamy się tu, w Polsce, ze ścianą nieżyczliwości, a mówiąc wprost – hejtu (…) Pierwsze, co miałam ochotę zrobić, to spakować plecak i wrócić do Azji. Serio – wyznała Lis w rozmowie z gazeta.pl.

Gwiazda przyznała także, że dzięki podróży do Azji poczuła potrzebę oszczędzania pieniędzy, a także postanowiła pozbyć się wielu niepotrzebnych jej rzeczy. Hanna Lis: Azja Express naprawdę wpłynęło na jej życie! Dziennikarka wróciła z programu TVN zupełnie odmieniona.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

hanna lis: azja express
instagram.com/hanna_lis

Hanna Lis: Azja Express bardzo ją zmieniło!