Hanna Lis: córki gwiazdy wyrosły na piękne kobiety. Są prawdziwym powodem do dumy dla mamy. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami. Czy zamierzają spróbować swoich sił w show-biznesie? A może pójść w ślady Hanny Lis? Dziennikarka chyba nie byłaby zadowolona…

Hanna Lis: córki są najważniejszymi osobami w życiu dziennikarki. Gwiazda regularnie publikuje zdjęcia pociech, które na oczach całej Polski z uroczych maluchów przemieniły się w piękne kobiety. Przyszedł czas, żeby zaczęły pracować na własne nazwisko? A może wręcz przeciwnie? Czy sławna mama pomoże im wejść do świata show-biznesu? Możemy się mocno zdziwić: „Mam nadzieję, że one…”

Hanna Lis: córki dziennikarki są śliczne. Pójdą w jej ślady?

Chociaż Hanna Lis chętnie chwali się zdjęciami swoich uroczych córek na Instagramie, dziennikarka nie ukrywa, że wolałaby, aby Julia i Ania jak najdłużej cieszyły się dzieciństwem i beztroską. 

Hanna Lis: córki gwiazdy nie muszą się obawiać, że mama zakwestionuje ich pomysł na siebie. Dziennikarka uważa, że same powinny wybrać zawód, którzy przyniesie im satysfakcję oraz spełnienie. Nie ukrywa jednak swoich obaw – ponieważ zdaje sobie sprawę z ciemnych stron świata mediów, woli, by Julia i Ania zdecydowały się szukać szczęścia w innej branży

Julia i Ania są córkami Hanny Lis i jej byłego partnera Jacka Kozińskiego. Dziś mają kolejno po dwadzieścia i osiemnaście lat. Długo nie można było ich spotkać na pokazach mody albo imprezach branżowych show-biznesu – ich mama wychodziła z założenia, że tego typu wydarzenia nie są odpowiednie dla nastolatek. Uważała, że pociechy powinny były przede wszystkim skupiać się na nauce i dorastaniu.

– Pokazy mody i bankiety to nie są imprezy dla 14- i 16-latki. […] To jest wiek, w którym one powinny interesować się przede wszystkim szkołą. […] Mam nadzieję, że one obiorą zupełnie inną drogę życiową i że będą trzymać się od mediów jak najdalej – stwierdziła Hanna Lis w wywiadzie dla Newseria Lifestyle

Co robią córki Hanny Lis?

Jak podaje fakt.pl, Julia Kozińska obecnie skupia się na nauce. Młoda kobieta wybrała studia związane z marketingiem i PR.

Mama jest ogromnie dumna z pociechy, której udało się dostać na jedną z najlepszych uczelni na świecie. Chodzi o szkołę wyższą w Amsterdamie. Z kolei Anna Kozińska prawdopodobnie na razie jest jeszcze licealistką i w przyszłym roku szkolnym rozpocznie przygotowanie do egzaminów maturalnych.

Hanna Lis: córki dziennikarki wyrosły na piękne i inteligentne kobiety. Dzięki mamie zdecydowały się postawić na osiągnięcia intelektualne i na razie trzymają się z dala od show-biznesu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jerzy Bińczycki po wielu rozczarowaniach spotkał miłość swojego życia. Sielankę przerwała jego nagła śmierć
  2. Chart rosyjski to spektakularny i arystokratyczny towarzysz
  3. Omenaa Mensah weźmie ślub? Gwiazda czule o partnerze i planach na przyszłość

ZOBACZ ZDJĘCIA:

hanna lis córki
fot. instagram.com @hanna_lis

Hanna Lis: córki dziennikarki są dla niej powodem do dumy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJerzy Bińczycki po wielu rozczarowaniach spotkał miłość swojego życia. Sielankę przerwała jego nagła śmierć
Następny artykułJoanna Koroniewska uczy się strzelać! Chciałaby dostać rolę u Patryka Vegi?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.